Під час «кіберпонеділка» і «Чорної П’ятниці» продавали планшети з уразливими

032 Як встановила перевірка, більша частина планшетів, які були доступні покупцям зі значними знижками, містили в собі мінімум один серйозний мінус у захисті. Найчастіше зустрічалися Heartbleed, FakeID, Futex і Masterkey, або поодинці, або всі разом. Дані збиралися компанією Bluebox Labs, фахівці якої справили комплексне тестування планшетів.

Для перевірки використовувалася програма Trustable by Bluebox, здатна виявити більшу частину існуючих для Android вразливостей. Всі чотирнадцять моделей планшетів, перевірені цією програмою, продавалися під час «кіберпонеділка» і «Чорної П'ятниці». Ендрю Блейч, фахівець компанії Bluebox Labs, підсумував результати досліджень.

Як вважає Блетч, вигідна на перший погляд покупка могла обернутися численними проблемами у сфері безпеки. Критичні прогалини в захисті дозволили б віддалено копіювати інформацію, переглядати історію браузера, отримувати повний доступ до внутрішньої файлової системи Android. У деяких моделях навіть були бекдори, додатково до неправильно встановлених налаштувань безпеки.

Серед 14 моделей лише у двох там не має подібних проблем, це HTC Nexus 9 і Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Лідером виявився девайс HTC, який використовував Android 5.0 Lollipop, завдяки чому і отримав найвищий бал по безпеці. У Galaxy Tab 3 Lite використовується Android 4.2 Jelly Bean. А ось антирекорд встановив планшет BestBuy DigiLand, у якого було настільки багато вразливостей, що Bluebox Labs так і не змогли виставити йому оцінку. «Ймовірність крадіжки особистих даних з такого пристрою настільки висока, що простіше відразу опублікувати їх у вільному мережевому доступі» - заявив Ендрю Блетч.

Один комментарий на “Під час «кіберпонеділка» і «Чорної П’ятниці» продавали планшети з уразливими

  1. Ось саме з цієї причини волію планшети з Китаю не замовляти, та й взагалі купувати більш-менш бренди. Той же Самсунг. Там таких дірок в захисті не буває!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.