У мережі ресторанів Chick-fil-A стався витік реквізитів банківських карток

51c2ba5d935b24d8233b3672ff4a286b

Найбільші фінансові відомства США опублікували приблизно однакові матеріали, в яких розкриваються подробиці великої шахрайської операції. За її результатами в Мережу потрапили дані майже дев'яти тисяч клієнтів ресторанів швидкого харчування Chick-fil-A.

Як повідомляється в блозі KrebsOnSecurity, розкрадання відбулося безпосередньо з комп'ютерних мереж, в результаті недостатніх заходів безпеки. Втім, розслідування лише починається. Грандіозний скандал може стати найбільшим у сфері фінансового шахрайства за останні кілька років.

Правоохоронні органи, які беруть участь у цьому розслідуванні, відзначають тривалий час перехоплення даних. Реквізити банківських карток передавалися зловмисникам з вересня 2013 по грудень 2014 року, при цьому жоден з банків не висловлював побоювання щодо справжності здійснюваних операцій. Лише восени минулого року деякі банківські структури почали підозрювати шахрайства. У ході перевірки було виявлено, що зловмисники торгують реквізитами карток через Інтернет, а всі жертви виявилися клієнтами мережі швидкого харчування Chick-fil-A.

Як стверджують представники фінансових установ США, подібна масова атака стала ще більш великою, ніж серія нападів на Target. Представники Chick-fil-A приносять вибачення всім своїм клієнтам, пропонують їм змінити банківські дані, а також обіцяють сприяти правоохоронним органам під час розслідування такого неприємного інциденту. При цьому версія про навмисну ​​передачу в Інтернет відомостей одним із співробітників не виключається, хоча самі працівники Chick-fil-A вважають подібний варіант розвитку подій малоймовірним.

Комментариев: 2 на “У мережі ресторанів Chick-fil-A стався витік реквізитів банківських карток

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.