Delta Airlines усунула проблему, яка дозволяла змінювати електронні квитки

04 Інформаційний портал Time повідомляє, що авіаційна компанія Delta Airlines внесла корективи в систему видачі електронних посадочних квитків, присутню на їх офіційному сайті. Пролом у захисті виявив представник інтернет-видання BuzzFeed, якому вдалося змінити лише кілька символів у вихідному URL-адресі своєї сторінки з квитком, щоб отримати доступ до інформації, що зачіпає інших пасажирів.

Зміна цифр в URL талоні говорить про безпечність людей, які проектували базу даних. Не були передбачені необхідні заходи безпеки.
Більше того, відкривалася можливість змінювати місця і редагувати будь-які дані, пов'язані з власником квитка. Наприклад, можна було змінити ім'я мандрівника, або зовсім викреслити його зі списку пасажирів. Якщо ця інформація поподе  не в ті руки - можуть виникнути серйозні проблеми, аж до судових розглядів.

Також уразливість дозволяла побічно отримувати інформацію про пасажирів, які вирішили скористатися послугами інших авіакомпаній, а не тільки Delta Airlines. В офіційному розслідуванні авіакомпанії, що йде в даний момент, не знайшлося фактів, що свідчать про зміни в облікових записах пасажирів. Тому виявлений ​​пролом став лише гучним інформаційним приводом, але не послужив причиною яких би то збитків.

Повідомляється, що IT-фахівці Delta Airlines оперативно почали усувати вразливість, до теперішнього часу вона закрита. Даний інцидент в черговий раз показує, що навіть найдосконаліший захист може давати несподівані збої. За фактом виявлений пролом, перевірку можуть почати і інші авіакомпанії, що володіють схожими електронними системами продажу авіаквитків.

Комментариев: 3 на “Delta Airlines усунула проблему, яка дозволяла змінювати електронні квитки

  1. Тому вважаю за краще купувати звичайні паперові квитки 🙂 З ними таких проблем не буває 🙂

  2. Паперові-паперовими, не завжди така можливість є. Іноді онлайн-бронь простіше і зручніше!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.