Програма для перехоплення Google+? Поради з безпеки

i

Доброго дня! Вітаю всіх відвідувачів мого особистого блога про безпеку, де я регулярно буду публікувати цікаві та корисні нотатки. Сьогодні поговоримо про Google Plus. Багато користувачів цікавляться, як подивитися чужий Google+. Адже хочеться знати про методики роботи хакерів і інших зловмисників, щоб не допустити втрати особистої інформації. Про все це я розповім в даній статті. А в кінці матеріалу вас очікує невелике відео, яке я рекомендую всім подивитися. Ви відкриєте для себе багато нової інформації!

Отже, як подивитися чужий Google+? Мені було цікаво дізнатися про це, тому я витратив купу часу на пошуки спеціальних додатків з цими функціями. Мова про ОС Android, оскільки саме таким телефоном користуюсь. Знайшов кілька програм, встановлював і тестував. Було багато троянів, вірусів, шкідливих і рекламних додатків. Будьте обережні, не встановлюйте в мобільник будь що! А ось реально працюючий сниффер Google+ знайти так і не вийшло. Зате я не зупинився на цьому етапі, а вирішив переглянути звичайні службові утиліти. Раптом і серед них зустрінеться щось важливе!

Спеціалізована програма для перехоплення Google+ зловмисникам не буде потрібна! Саме до таких висновків я прийшов. Натрапив на один цікавий сервіс, створений для резервного копіювання різних даних зі смартфона на Андроїд. Включаючи листування з соціальних мереж, таких як Google+, Facebook, Вконтакте і т.п. Спочатку в мобільник ставиться додаток, а через якийсь час інформація пересилається в особистий кабінет користувача, розташований на віддаленому сайті. Попередньо доведеться зареєструватися там. Весь процес може бути незрозумілий новачкові, тому про це дивіться відео після статті. Я постарався дохідливо все розібрати!

Щоб перехоплення Google+ з вашими даними ніхто не зробив, рекомендую мобільник нікому в руки не давати, і на робочому місці в офісі не залишати без нагляду! Мало ... Уявіть самі, що подібний додаток стороння людина встановить в вашу трубку! Що тоді трапиться? Антивіруси ніяк не відреагує на це, а дані будуть пересилатися. Звичайна службова утиліта (але яка саме - не має значення) стає грізною зброєю, якщо потрапляє не в ті руки. І хоча це не програма шпигун Google+, сервіс прекрасно підійде для копіювання даних.

Я часто користуюся додатком, щоб не втратити важливу інформацію з пам'яті смартфона. Нижче відео, де я описав весь процес установки і налаштування. Нагадаю лише, що встановлювати подібні програми в чужі мобільники не слід. Власнику смартфона це напевно не сподобалося б. Досить уявити ситуацію і поставити себе на його місце. Будьте обережні і уважні - і ніхто не заволодіє вашими даними!

Комментариев: 10 на “Програма для перехоплення Google+? Поради з безпеки

  1. Круто !! Поставила вчора на HTC, зручна штучка. Правда дані не завжди миттєво в кабінет пересилаються. Зате можна по вай-фаю відправляти і трафік мобільний не витрачати. Так і роблю :))

  2. Випадково на софт натрапив. Поставив — все норм. У мене Samsung Galaxy останній. Ставив звичайну версію, без Root!

      1. Різниця є. Відмінності на сайті вказані. Він є на відео. У звичайній версії не всі програми підтримуються. Якщо є Root-права, то краще цю версію і скачувати. А якщо ні — ставити звичайну.

  3. А батарею ця штука сильно садить? Якщо регулярно дані відправляти і тримати постійно включеною програму.

    1. Садить звичайно, на 30-40% більше. Як і будь-яка програма, яка постійно в тлі висить. Тому краще рідше інфу відправляти. Наприклад, раз на кілька годин. Тоді менш помітно.

  4. Ого! Не очікувала)) Подруга порадила поставити, каже що крута прога. Користуюся пару годин, поки все подобається. Буває інформація не відразу в кабінет прилітає, тому не поспішайте — чекайте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.