Нове оновлення безпеки для Adobe Flash Player

79a6ab3eac25f4ae190d4609b426f981

Це вже не перший випадок випуску критичного оновлення для Flash-плеєра компанії Adobe. Зачіпає воно платформи Windows, Macintosh і Linux. Попередня латочка з'являлася кілька місяців тому, але потрібного ефекту не принесла. Уже через кілька тижнів зловмисники зуміли обійти захист і навчилися виконувати на цільовій системі довільний програмний код. Від подібного злому могли постраждати мільйони користувачів, але повідомлень про це не надходило. Як заявили самі представники компанії Adobe, їх система захисту і перевірки дозволяє запобігти такі атаки.

Переважна більшість проломів в Adobe Flash Player пов'язані з уразливостями, які призводять до віддаленого запуску додатків і виконання необхідних хакерам кодових інструкцій. Оновлення виправляють проломи, здатні вплинути на цілісність інформації та сбої в оперативній пам'яті комп'ютера, а також сервера, на якому розташовуються певні ресурси.

Характерні проблеми динамічно змінюваних кластерів та секторів даних. Нова латочка виправляє і помилку, яка дозволяла хакерам обходити перевірки ресурсів, які спрямовані на аналіз інформації в облікових записах користувачів. Відзначалися і певні проблеми, викликані взаємодією Flash і Java в рамках однієї сторінки.

Користувачам рекомендується оновити плеєр вручну, або скористатися автоматичною пропозицією сервера Adobe. У світі виявлено не одну подібну помилку,багато хто вважає вигідним рішенням остаточно перейти на специфікацію HTML5, проте не всі сайти і сервери можуть собі це дозволити. Монополізація Adobe в цій області не йде на користь спільноті мережі Інтернет.

Комментариев: 3 на “Нове оновлення безпеки для Adobe Flash Player

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.