Завершено інтеграцію 1С та Microsoft Dynamics АХ для Казанькомпрессормаш

011 Проект розроблявся і виконувався компанією ICL- КПО ВС, яка справила комплексну інтеграцію 1С та Microsoft Dynamics AX для будівельно-компресорного підприємства Казанькомпрессормаш. Використання інформації програмних комплексів дозволило добитися повної відповідності даних між виробничим, складським, бухгалтерським обліком.

На даний момент компанія ICL-КПО ВС є однією з найбільших на російському ринку, надає консалтингові послуги, а також комплексні інтеграційні рішення в різних сферах інформаційних технологій. Її історія складає більше 20 років успішного впровадження автоматизованих систем на різні підприємства країни. Золотий партнер корпорації Microsoft, офіційний постачальник ПЗ.

Ведення бухгалтерії ВАТ «Казанькомпрессормаш» здійснюється за допомогою 1С УПП, проте терміни і виробничі плани беруться з Microsoft Dynamics AX, де здійснюється прогнозування і прорахунок. Для того, щоб ці дані оперативно надходили в 1С, потрібно було провести тісну інтеграцію між двома різними програмними продуктами.

Після налаштувань вироблялося поетапне тестування системи. Досягнута значна економія часу, оскільки більше немає необхідності багаторазового введення інформації в поля різних програм. Інтеграція зачіпає складський, виробничий, бухгалтерський облік. Робота Microsoft Dynamics АХ в Казанькомпрессормаш ведеться з 2008 року.

Комментариев: 2 на “Завершено інтеграцію 1С та Microsoft Dynamics АХ для Казанькомпрессормаш

  1. Думаю через пару років на багатьох підприємствах в СНД такі системи будуть використовувати. І це добре 🙂 Менше людський фактор і ймовірність помилки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.