Сайт нацгвардію України зазнав нападу хакерів

7ff0d533cb5845ed5359262dd3f4603b Інформаційне видання Кореспондент.net з посиланням на офіційне джерело в нацгвардію України повідомляє про напад на сайт. Зловмисники на даний момент не встановлені, але абсолютно очевидна мета подібної атаки - зрив переговорів в Мінську, а також саботування і підміна інформації, яка була результатом минулого саміту.

На головній сторінці ресурсу була опублікована новина про те, що не дивлячись на досягнуті домовленості про перемир'я, Правий Сектор під керівництвом Дмитра Яроша буде продовжувати боротьбу, формується новий добровольчий батальйон. Адміністрація порталу швидко виявила підміну, новина була видалена, а обліковий запис зловмисника - заблоковано.

Але повністю виключається версія про те, що хакери працювали особисто на Правий Сектор. Це не більше, ніж інформаційна провокація. Про факти злому свідчить наявність зміненої дати публікації, а також криво написаний текст, з великою кількістю граматичних і пунктуаційних помилок. Є підозра, що текст спочатку писався англійською мовою, а потім переводився через службу «Перекладач Google», яка безкоштовно доступна всім бажаючим.

Скандальна новина не залишилася непоміченою, а миттєво була передрукована російськими ЗМІ. Це і РІА Новини, і ТАСС, і LifeNews. Деякі політики з Держдуми вже прокоментували статтю, заявивши про грубе порушення мінських домовленостей. Правоохоронні органи вивчають дану справу, однак висновків поки не було. Що стосується загальної ситуації на Донбасі, режим дотримується. Інформаційна війна безпосередньо зав'язана на діяльності численних хакерських груп, тому факти злому нікого не дивують. Раніше зустрічалися спроби саботажу виборів в Україні.

Комментариев: 2 на “Сайт нацгвардію України зазнав нападу хакерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.