Союз MPАA і Sony буде діяти проти Google

Business Handshake Компанія Google піддала різкій критиці заяви з боку керівництва Американської асоціації кінокомпаній (MPAA), яка намагалося використати застарілі закони про захист авторських прав в Мережі. У переважній мірі, ці норми забезпечували цензуру Інтернету, особливо по частині поширення продукції інтелектуальної власності. До таких належали фотографії, відео, аудіо, програмне забезпечення.

Генеральний радник корпорації Google (Кеннет Уокер) стверджує у своєму блозі, що MPAA змовилися з Sony про таємне спілкування з Генеральним прокурором штату Міссісіпі. Результатом цієї змови може стати зміна способів блокування поширюваної цифрової інформації в Інтернеті, без належних юридичних нормативів та прийнятих в штаті процедур.

Кеннет Уокер посилається на видання The Verge, в якому частково було опубліковано листування Генерального прокурора і MPAA. У ньому обговорювалися питання досудового блокування сайтів, на яких міститься контрафактний контент. Закриття доступу подібним чином виходить за рамки існуючої системи, тому не є законним. Також радник підкреслює, що звинувачення з боку Генерального прокурора Міссісіпі написано під диктовку юридичного відділу компанії асоціації MPAA.

У блозі зазначається, що компанія Google згодна вилучати сайт з видачі результатів пошукових запитів в тому випадку, якщо більше 90% вмісту на сторінках незаконно. Другу точку зору висловило видання Сnet. Журналісти пишуть, що Google лише намагається відволікти увагу громадськості від своєї персони.

Ні для кого не секрет, що пошукова система сприяє поширенню контрафактної продукції, оборотам наркотичних засобів, торгівлі людьми, іншим видам порушення правового і кримінального кодексу США. Така офіційна позиція MPAA. Юристи цієї асоціації мають намір і далі боротися за права тих, хто займається інтелектуальної та творчої діяльністю. Корпорація Google і Sony дану заяву поки ніяк не прокоментували.

Комментариев: 2 на “Союз MPАA і Sony буде діяти проти Google

  1. … Так, постійно з авторськими правами проблеми у людей зараз, особливо в Європі та США … але корпорація гугл имхо тут ні при чому

  2. Сумніваюся, що від такого союзу буде реальна користь)) Піратство невикорінно. Якщо забанити всі адреси, народ знову в P2P мережі піде, як було в 00-х роках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.