Опублікований вихідний код розширень Google Chrome

020 На сайті GitHub корпорацією Google був опублікований початковий код «End-to-End». Це розширення використовувалося в браузері Chrome для передачі даних з попередніми шифруванням при відправці, а також при прийомі інформації. Шифрування з кінця в кінець є звичайною практикою, оскільки максимально ускладнює перехоплення цих даних третіми особами, які не брали участь у спілкуванні. Це стосується і історій відвідуваних користувачами сайтів.

Ведучий менеджер безпеки та конфіденційності в продукції Google Стефан Сомогій підкреслює, що корпорація завжди прагнула зробити розширення «End-to-End» максимально відкритим і доступним для кожного. Публікація на авторитетному ресурсі GitHub допоможе поліпшити безпеку переданих даних. Це дозволити Google розвивати свій продукт ще краще, на якісно іншому рівні, взаємодіючи з усіма бажаючими. Тепер кожен може внести свою лепту і пропозиції щодо оптимізації, побічно беручи участь у подальшій розробці алгоритмів шифрування.

Питання захищеності даних дуже актуальний і для поштового сервера Gmail, також належить ведучому пошуковому гігантові. Ведеться розробка оновленого алгоритму шифрування Pretty Good Privacy (PGP), що зробить методику шифровки настільки складною і досконалою, що навіть його творці не зможуть здійснювати перехоплення і дешифрування інформації. До алгоритму буде прикладатися ефективний інструмент для шифрування, яким зможуть скористатися всі бажаючі.

Сам стандарт PGP активно використовується для кодування поштової кореспонденції протягом останніх двадцяти років. Обійти цей метод досить важко, оскільки методика криптографічного аналізу складна і багатогранна, безпечна в практичному застосуванні. Шифрування листів електронної пошти відбувається завдяки аутентифікації користувача і настроювання прав приватності. У підсумку стороння особа доступ до інформації отримати не зможе. Дотепер звичайним користувачам було досить складно використовувати даний стандарт, тому Google активно працює над впровадженням в маси відповідного прикладного інструментарію.

Комментариев: 2 на “Опублікований вихідний код розширень Google Chrome

  1. Супер! Давно треба було це зробити, молодці! Сам веб-розробками займаюся, і публікація цього вихідного коду полегшить процес.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.