Нові подробиці про мережу Кіма Доткома MegaNet

a598fe82f27e0d4e07e9636c81c47b17 Мережа MegaNet почала розроблятися в кінці минулого року. Вже тоді Кім Дотком заявляв, що його компанія докладе максимум зусиль для обходу цензури і блокувань користувачів, а також для запобігання виявленої активності. Це потрібно для того, щоб американський уряд не зміг робити моніторинг трафіку всередині. Своїми думками та планами містер Дотком традиційно ділиться з громадськістю через Twitter, а на прямі контакти з журналістами йде значно рідше.

Ідея файлообмінної мережі MegaNet з можливістю голосового і відео спілкування базується на принципах свободи слова. Згідно з прийнятими стандартами, очікується надійне шифрування інформації, обхід всіх існуючих форм цензури, анонімність для кожного користувача даного ресурсу. Само собою, подібна заява знайде відгук в урядових колах, оскільки стеження за користувачами на вимогу державних органів є поширеною практикою. І не тільки на території США, а й у всіх куточках земної кулі.

Виходячи з описаних в Twitter можливостей MegaNet, можна стверджувати про абсолютно нову топологію. Не буде ні IP-адрес, ні атак з допомогою DDoS, ні перехоплення листувань і файлів. Максимальна свобода спілкування, обмін будь-яким контентом, навіть суперечить чинним законодавчим нормам. В якості основної мережі виступатимуть мобільні пристрої користувачів, що створють особливий зашифрований сегмент. У зв'язку з цим, розробка клієнта буде вестися одночасно і під iOS, і під Android, і для персонального комп'ютера. На питання про те, який обсяг трафіку буде потрібно використовувати, Кім Дотком відповів «не маю уявлення, проект все ще знаходиться в розробці».

Ще одним цікавим фактом є плани з використанням ланцюжків blockchain з криптовалютою Bitcoin. Нова мережа може стати альтернативою Інтернету, оскільки базуватиметься на принципах нових методик шифрування сигналу. Кім Дотком не уточнює технологічні особливості, на яких все грунтується. Не було і точної дати виходу першої версії клієнта.

Нагадаємо, Кім Дотком раніше неодноразово затримувався американською владою на вимогу правовласників, оскільки на серверах його файлообмінної мережі розміщується велика кількість інформації, яка не повинна перебувати у вільному доступі. Позовні розгляду до кінця ще не завершені. Як підкреслює сам творець файлообмінника MegaUpload, навіть штрафи не зуміють нанести значної шкоди його компанії, оскільки послугами створеного ресурсу користуються десятки мільйонів чоловік. Розселилися вони по всій земній кулі.

Комментариев: 2 на “Нові подробиці про мережу Кіма Доткома MegaNet

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.