Вилучені домени Megaupload використовуються зловмисниками

8f0a9dc666e3e1384c9fae98e96a357a За повідомленням інформаційного ресурсу The Torrent Freak, деякі доменні імена (включаючи найвідоміші - Megaupload.com і Megavideo.com) стали направляти  користувачів на сторонні сайти, де присутня реклама і шкідливі програми. Шахрайські дії можуть призвести до втрати особистих даних багатьох людей планети.

Файлообмінник Megaupload був закритий майже три роки тому, проте судові розгляди у цій справі просуваються дуже повільно. Засновник проекту Кім Дотком знаходиться в Новій Зеландії. Місцева влада йде на контакт з американцями, але передача бізнесмена і його колег в США під питанням. Слухання постійно переноситься і відкладається на невизначені терміни. Доменні імена Megaupload.com і Megavideo.com, які повинні контролюватися урядом США, на практиці використовуються зловмисниками. Оскільки приплив користувачів не стихає, ці домени стають ефективним майданчиком для розсилки реклами і шкідливого ПЗ.

На заарештованих доменах повинно відображатися повідомлення про те, що файлообмінник закритий і його творець проходить по кримінальній справі. Але якщо користувач заходить туди, його відправлять у рекламну стрічку Zero-Click, в якій присутня велика кількість шкідливих посилань. Найчастіше ці посилання стають причиною зараження комп'ютера троянськими програмами. Судячи з інформації на WhoIS, доменні імена все ще зареєстровані на Megaupload Limited.

Дослідження фахівців з безпеки показують, що домени більше не належать Міністерству юстиції, вони не знаходяться під контролем жодного іншого урядового органу. Спеціальний відділ ФБР, що займається розслідуванням кіберзлочинів, вже взявся за вивчення питання. Оскільки Megaupload і Megavideo поширюють шкідливу рекламу, жертвами можуть стати десятки, а то й сотні тисяч користувачів файлообмінника Megaupload. Багато хто досі не знають про те, що проект заарештований і закритий.

Комментариев: 3 на “Вилучені домени Megaupload використовуються зловмисниками

  1. З цим Мегааплоадом постійно якісь проблеми, і головне Кім до них не причетний. Мені здається цей засновник сам все хакерам передав, ось вони і розважаються як можуть 🙂

  2. І що, американські спецслужби нічого з цим напливом вірусних сайтів зробити не можуть?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.