Інтернет 100 Мбіт / с буде в московських школах

320612d346fbd7a94a321409706d86c6 Новинне видання CNews повідомляє про оновлену програму Департаменту інформаційних технологій, яка запущена для подальшого розвитку технічного оснащення шкіл. Зокрема, мова йде про встановлення у кожній школі інтернет-каналу, швидкість якого може досягати 100 Мбіт / с. На даний момент, подібним можуть похвалитися лише нечисленні приватні навчальні заклади, оскільки фінансування з міського бюджету на такі потреби не велося. Ситуація може змінитися найближчим часом.

За словами Олександра Горбатько, заступника глави Департаменту інформаційних технологій, за програмою «Школа нових технологій», яка розгорталася в минулому році і продовжує діяти досі, більшість навчальних закладів змогли розраховувати лише на лінії 10-30 Мбіт / с, а близько 20- ти шкіл все-таки отримали довгоочікувані 100 Мбіт / c. Як вважає Горбатько, оплачуватися послуга доступу до Інтернету буде з базовими контрактами, але якщо закладу потрібно, то завжди є можливість докупити ще 50-60 Мбіт / с по мінімально допустимим розцінками.

Відзначається і повний контроль над трафіком, який буде надходити з цих навчальних закладів. На всіх комп'ютерах планується встановлювати мережеві екрани і фільтри безпеки, це не тільки збільшить загальний захист від злому, але і убериже школярів від попадання на сайти з дорослим змістом, або на протизаконні матеріали. Планується вивести якість Інтернету на абсолютно новий рівень, а Всесвітня Павутина посприяє поліпшенню успішності учнів, допоможе швидше отримувати доступ до потрібної інформації. Про результати програми буде повідомлено в мерії міста, після чого складуть плани подальшого розвитку.

Велика увага приділяється питанням безпеки. У планах Департаменту інформаційних технологій є пункт про співпрацю з Роскомнадзором, що дозволить періодично влаштовувати аудит використаного трафіку. У випадку, якщо Інтернет в школі буде використовуватися для доступу до неправомірної інформації, можливе введення заходів протидії. Від штрафів стосовно посадових осіб навчального закладу - до звуження каналу з більш ретельним моніторингом відвідуваних ресурсів.

Комментариев: 2 на “Інтернет 100 Мбіт / с буде в московських школах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.