У Глазго 19-річний студент арештований за повідомлення в Twitter

c7748896dfa8a4455153d21c1f74e5d9 Студента Росса Лорейн поліція Глазго заарештувала після того, як він опублікував в Twitter пост з жартом з приводу недавнього дорожньо-транспортної інциденту. Як повідомляє видання The Huffington Post, в результаті аварії сміттєзбирач врізався в автобусну зупинку, де було багато людей. Загинули шестеро людей. Росс Лорейн написав з цього приводу твіт, в якому сказав: «У цей день збирач сміття зібрав набагато більше, ніж раніше. Досить було протаранити сотню чоловік ».

Незабаром Twitter заблокував обліковий запис і видалив провокаційне повідомлення. Чи було це результатом запиту з боку поліції, або жартівник-невдаха самостійно справив всі дії - невідомо. У поліції Глазго стверджують, що мають повне право перешкоджати провокаційним повідомленнями в соціальних мережах, згідно з прийнятим законом The Communications Act.

Аналогічно відстежуються і повідомлення, в яких поліцейські структури піддаються відвертій наклепі. Образи і погрози можуть призвести до додаткових штрафів, аж до кримінальних термінів. Реальні ситуації, коли було потрібно згадувати про цей закон, в Шотландії поки не багато. Всі вони стають надбанням громадськості і предметом різних дискусій у ЗМІ.

Деякі правозахисники вважають, що це є порушенням свободи слова, оскільки мережа Інтернет - вільний майданчик, в якій кожен може висловлювати свої думки, почуття, емоції. Як повідомляє The Huffington Post, Росс Лорейн розкаюється в скоєному і обіцяє надалі думати над тим, якою інформацією ділиться в соціальних мережах з іншими людьми.

Комментариев: 2 на “У Глазго 19-річний студент арештований за повідомлення в Twitter

  1. Особисто я такі заходи завжди підтримувала. Свобода слова — це одне, але і совість треба мати!

  2. не розумію мікроблоггов)) 140 символів для гарного поста мало))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.