Хакери намагалися продати Кремль

043fc0c8fbbb13e2d12da944070c3208

На сайті державних закупівель з'явився новий лот - «Московський кремль». В описі вказувалося, що це колишня резиденція В.В.Путіна, яку змушені продавати через те, що бюджету не вистачає грошей для підтримки воєнних дій Новоросії.

Розміщувалося це оголошення від імені керівника Ніжнесергінского муніципального району Валерія Єремєєва. Первісна вартість відзначена на рівні 30 рублів за лот. Ставок ніхто зробити не встиг, оскільки на момент написання даної новини лот вже був ліквідований з сайту.

В умовах торгів зазначалося, що покупець повинен бути членом партії «Єдина Росія», або мати когось із близьких родичів, пов'язаних з цим політичним об'єднанням. Також усім бажаючим надавалася можливість особисто оглянути Кремль. Для цього достатньо було б підійти до охоронців і сказати ключовий пароль: «Слава Україні».

Зловмисники не перший день вживають заходи для того, щоб дискредитувати політика Валерія Єремєєва. Ще в минулому році була публікація про те, що даний діяч пропонував створити «Земський рух всеросійського масштабу», який мал б виступати проти офіційної політики російської влади, і Путіна - зокрема. У січні 2015 трапилася ситуація з публікацією в ЗМІ повідомлення про завершення політичної діяльності Єремєєва у зв'язку з тим, що членство в партії «Єдина Росія» нещодавно завершилося. Валерій Єремєєв вже звернувся до правоохоронних органів РФ з вимогою заарештувати хакерів, які дискредитують його особу.

Комментариев: 2 на “Хакери намагалися продати Кремль

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.