Шахраї маскувалися під службу підтримки Microsoft

88bad72fcc25f1ebb86e27b4a2c8f723 Винуватцями інциденту визнані співробітники Omnitech Support, які раніше неодноразово користувалися всесвітньо відомим брендом Microsoft в особистих цілях, намагаючись чинити користувачам послуги підтримки. Юристи корпорації вже подали офіційний позов до суду, тепер справа буде розглядатися на федеральному рівні штатів США. Як вважають представники Microsoft, відповідач регулярно порушував ділову етику і  дискредитував імідж корпорації.

Перелік шахрайських організацій, що діють в Інтернеті під прикриттям служби підтримки, досить великий, він налічує безліч юридичних осіб. Деякі зареєстрували свою діяльність офіційно,вони платять податки, але не отримували схвалення Microsoft, і навіть не зверталися до неї за цим. Тільки в минулому році число отриманих скарг від користувачів, які повідомляли про факти подібного шахрайства, склало 65 тисяч. Microsoft обіцяє, що цей процес стане лише першим у цілій серії судових розглядів. Очікується притягнення до відповідальності кожного, хто намагався робити гроші на бренді, обманюючи користувачів.

Шахрайство Omnitech не обмежувалася звичайної текстової консультацією та безкоштовною допомогою , як це прийнято в офіційній підтримці Microsoft. Клієнтам пропонувалися і деякі платні послуги, люди охоче вірили легальності подібної діяльності. На сайті Omnitech були присутні товарні знаки, права на які належать виключно корпорації Microsoft. Використання таких символів грубо порушує ліцензійні угоди і права на зареєстровані марки.

У судових позовах відзначається і факт прямої загрози комп'ютерів користувачів. Часто самі шахраї Omnitech Support заражали машини жертв вірусами і шкідливим ПО, а потім пропонували встановити платний антивірус, або скористатися послугами віддалених фахівців з безпеки. Подібне шахрайство карається і на рівні Кримінального Кодексу, не кажучи вже про значні штрафні санкції. Але головний удар ця компанія отримає по іміджу, навряд чи хто-небудь захоче мати з нею справу в майбутньому.

Комментариев: 2 на “Шахраї маскувалися під службу підтримки Microsoft

  1. А недавно про десяту винду новина була. Багато хто думав що їм вірус на комп всучити намагаються ..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.