Хакери Anonymous погрожують уряду Ізраїлю

b5345361c2923111570162b83edb7782 Третій рік поспіль хакерська угруповання Anonymous готується влаштувати в Ізраїлі «електронний холокост», як подібні акції називають самі зловмисники. Приурочені вони до Дня пам'яті голокосту, який відзначається 7 квітня.

Зловмисниками вже опубліковано відео, в якому уряд Ізраїлю попереджається про атаки на різні ресурси та сервери, включаючи урядові та військові портали. У 2013 -2014 такі незаконні дії призвели до збитку в кілька мільярдів доларів, а також до збоїв у роботі багатьох важливих сайтів.

Хакери протестують проти дій ізраїльського уряду в палестинській автономії. Нескінченна війна, яка триває вже десятки років, забирає мільйони людських життів, а сам конфлікт і не думає припинятися. Що цікаво, в нинішньому році атакувати сайти будуть не самі Anonymous, а група AnonGhost, нещодавно відокремилася від основної та займається власною діяльністю. Перший етап операції, що отримала хештег #OpIsrael, почався в 2012 році. Тоді ізраїльська влада погрожувала відключити від Інтернету весь Сектор Газа, на що негайно відреагували хакери.

Влада вже прокоментувала подібні заяви хакерів і засудили передбачувані незаконні дій. У заяві вказується, що правоохоронні структури забезпечать працездатність і безпеку ресурсів, а також займуться пошуками зловмисників по лінії Інтерполу.

Тим часом арешти активістів Anonymous проводяться в США і Великобританії. Нещодавно в незаконній діяльності зізнався Йен Салліван, громадянин Великобританії. Суд оголосить вирок 1 травня нинішнього року. У провину йому ставиться напад на сайти соціальних служб, в результаті яких більше 300 ресурсів періодично падали і блокувалися.

Традиційною методикою атак, якою користуються Anonymous, залишається DDoS. Навіть дуже потужні сервери не можуть повною мірою захиститися від такого нападу, оскільки хакери використовують величезні ботнети, чисельність яких може досягати кілька тисяч комп'ютерів. Зібрана обчислювальна потужність здатна викликати повне перевантаження системи.

Комментариев: 2 на “Хакери Anonymous погрожують уряду Ізраїлю

  1. Завжди слідкую за такими новинами. Ще про Anonymous читала, що вони відповідальні за багато зломи банків в Європі, і навіть у Росії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.