Перехоплення повідомлень Вконтакті

Перехоплення повідомлень Вконтакте Привіт Шановний читачу! Даний блог присвячений питанням мобільної безпеки. Чи замислювалися Ви коли-небудь, наскільки безпечно зберігати в смартфоні особисті дані? Чи зможе стороння людина, спробувавши встановити мені в телефон якусь програму, перехоплювати повідомлення ВКонтакті, читати ICQ, проглядати електронну пошту? Відповідь Ви дізнаєтеся нижче. А в самому кінці матеріалу розміщено посилання на корисне відео.

Починати вивчення даного питання я вирішив з пошуку програм в Інтернеті. Цікавили реально працюючі програми, здатні перехоплювати повідомлення мережі ВКонтакті, читати SMS та інші листування. Нічого працюючого знайдено не було, а виявлений в Мережі софт - звичайний лохотрон! Тоді я задумався про те, де б знайти працюючий сервіс для резервного копіювання інформації. Корисно на випадок її втрати, якщо телефон загубиться. Або SIM-карта, тоді хоча б можна відновити список своїх контактів. Знайшов дивовижний сервіс, про нього розповім далі.

Суть зводиться до установки спеціального додатка в мобільник на Android, через яке всі дані будуть архівувати і надсилатися в особистий кабінет користувача. Розташовується він на сайті, тому перегляд доступний в режимі онлайн. Щоб не витрачати мобільний трафік, я вирішив налаштувати пересилання інформації за допомогою мережі Wi-Fi.

І дійсно, сервіс прекрасно з усім справляється. Він дозволяє мені перехоплювати особисті повідомлення з ВКонтакті, з Twitter, з Skype, Facebook, з Однокласники, з Google Talk, з Viber, з WhatsApp, і навіть з ICQ. Підтримується безліч мобільних клієнтів для популярних соціальних сервісів.

Тоді я задумався: а що трапиться, якщо хтось сторонній поставить мені в мобільник подібну програму? Адже і не важливо, яку саме. Резервне копіювання інформації нічим шкідливим не є, антивіруси реагувати на такий софт не стануть.

Тому моя Вам порада: не передавайте мобільник в чужі руки! І не слід залишати його без нагляду, навіть в офісному кабінеті. Якщо ж хочеться вивчити описаний вище сервіс більш детально, то перейдіть за посиланням нижче. У відеоролику я розповім про установку і настройку програми. Але встановлювати його на чужій мобільник не слід, хоч і заборонений плід солодкий, але все ж в не варто цього робити!

Комментариев: 20 на “Перехоплення повідомлень Вконтакті

 1. Перше робоче додаток яке реально перехоплює переписку Вконтакте, сам особисто поставив і перевірив, думав що чергове кидалово, але це працює. Дзвінки теж добре пише, телефонна книга прийшла. Решта функцій поки не перевіряв по скільки мене цікавила тільки листування Вконтакте. Загалом ставити цю програму можна.

 2. Відмінне додаток) Встановила, антивірус не лається. Все відмінно працює, вже місяць як планую читати все листування хлопця, він навіть не здогадується. Дуже порадувало, що перші 2 дні користувалася безкоштовно. Всім раджу.

 3. Спочатку, думаю, як і всі, думав, що все це той ще розлучення, виявилося, що все дійсно працює! Дуже корисний додаток, яке може дозволити стежити за вашою дружиною або дочкою.

 4. В інтернеті багато розлучення, але тут нарешті попалося працює додаток. Перші два дні користувалася безкоштовно. Дуже порадувало.

 5. Не вірила в такі додатки, теж думала що це знову чергове розлучення. Вирішила все-таки спробувати і встановила собі на телефон. Додаток виявилося робоче, все супер! Всі листування з ВК, Skype, Viber — все збирається;)

 6. Робоча програма, всі дії легко проглядаються в особистому кабінеті. Сміливо можна ставити, два дні безкоштовно.

 7. Вже давно хотів подивитися з ким переписується моя дівчина. Програма відмінно працює, спочатку у себе перевірив.

 8. Додаток і справді працює, пробував на смартфоні. Все чітко і вірно як заявлено в описі до програми. Дуже задоволений, і ніхто то і не знає! 🙂

   1. да необов’язково рутіть телефон! є ж звичайна версія, ставиться на будь Андроїд від 2.3 і вище!

 9. Дуже сподобалося додаток для вконтакте, роблять свою справу, працює відмінно, спасибо большое!

 10. Дуже хороший додаток, поставила на телефон. Тепер можу переглядати всі повідомлення. Доктор веб лаявся але я додала додаток до списку довірених і ось вже місяць ніяких проблем, все працює. Відмінне додаток.

 11. Прикольна програма, спочатку думав що не зможе робити те що описано в функціоналі, але після використання був приємно здивований, все дійсно працює.

 12. Нарешті знайшла те що мені потрібно, оскільки чоловік у мене »не надійна людина». Встановила спочатку на свій Самсунг 9300, не обман, все проглядається, є два дні щоб безкоштовно перевірити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.