Перехоплення повідомлень Skype

Перехоплення повідомлень Skype

Доброго часу доби! Ласкаво просимо в мій блог про мобільну безпеку! Нещодавно мене зацікавило, наскільки захищена конфіденційна інформація в пам'яті телефону? Чи може отримати до неї доступ стороння особа, якщо встановить в пам'ять спеціальну програму? Чи можливе перехоплення повідомлень Skype та історії листувань SMS / MMS, непомітно для мене? Відповідь знайдете в статті, а в самому кінці матеріалу наведено посилання на корисне відео.

Як виявилося, в Інтернеті чимало програм, які гарантують швидке перехоплення повідомлень в Skype. Але коли я почав їх переглядати, велика частина виявилася відвертим лохотроном. Тоді подумав про сервіси резервного копіювання інформації. Принаймні, такі утиліти допомогли б відновити дані, якщо трапиться їх втрата. Наприклад, в результаті втрати самого телефону. У підсумку натрапив на приголомшливий сервіс, що складається з двох елементів. Його і розглянемо.

По-перше, Вам потрібно завантажити і встановити на Android смартфон спеціальний додаток, що буде здійснювати збір даних. Це і записи телефонних дзвінків, і історія листувань з ВКонтакті, Twitter, Viber, Skype, Facebook, Google Talk, Мій Мир@mail.ru , і багато інше. По-друге, всі відомості відправляються на сервер. Саме з сайту архіви і будуть доступні для перегляду, в будь-який зручний час доби. Достатньо лише наявність пристрою з виходом в Інтернет. Відповідно, аналогічне підключення потрібно і в смартфоні. Я налаштував пересилку по Wi-Fi, це допомагає заощадити мобільний 3G трафік.

Робота сервісу нарікань не викликає. Якщо потрібно перехоплювати повідомлення Skype, простіше це робити простим архівуванням власного листування. Корисно і на випадок, якщо Ви забули про щось важливе в  діалозі з партнером по бізнесу. Регулярно користуюся. Що стосується питань безпеки, то спеціальної програми зловмисникові може і не знадобитися. Уявіть собі, що трапиться в ситуації, коли стороння особа поставить вам в телефон який-небудь сервіс для резервного копіювання даних? І не важливо, який саме.

Антивірусне ПЗ на такий софт не лається, оскільки нічого вірусного в коді немає. Та й видалити з пам'яті буде проблематично, завдяки вбудованому захисті. Часто зустрічається і опція для того, щоб заховати ярлик. Тому основна порада з безпеки: будьте пильні! Не слід давати мобільник незнайомим людям, так само як і залишати його на робочому місці без нагляду. Це загрожує крадіжкою ваших конфіденційних даних.

Якщо ж сервіс для резервного копіювання вас зацікавив, то переходьте по нижчеприведеному посиланню. Там розміщено відео, в якому я розповім про встановлення та налаштування програми. От тільки ставити його рекомендую краще на свій мобільник! Навряд чи б Вам сподобалося, якщо аналогічний софт хтось поставить в Ваш смартфон.

Комментариев: 13 на “Перехоплення повідомлень Skype

 1. Додаток працює спасибі! Шкода тільки переписку скайпу видирає, хотілося б щоб ще й дзвінки записувало.

 2. На тиждень б раніше написали про це … такий додаток прогавив, якраз би свою перевірив

  1. Ось-ось, і не говори! Мені недавно ця прога придалася б, пізно дізнався ((Але нічого, поставлю, потестірую.

 3. Якщо чесно, то за описом програми побоювався взагалі щось подібне ставити, однак довелося (соромно визнати — необхідно моніторити ситуацію з дружиною). Але так як тут є можливість пару днів спробувати безкоштовно, вирішив все-таки спробувати на своєму телефоні спочатку, поставив (у мене з антивирь МакАфі — проблем він не помітив), потестил. Тестування вистачило на день всього 🙂 Функціонал повністю влаштував. Все працює і добре! Спокійніше сплю, продуктивніше працюю, та й дружині настрій не порчу тепер, рекомендую 🙂

 4. Додаток відмінно перехоплює повідомлення скайпу, вконтакте і однокласників. Я не пошкодувала коли спробувала його. Ставила на Samsung N7000. Звукозапис розмов теж хороша при стандартних налаштуваннях.

 5. Спочатку не вірила, але встановила на смартфон. Тепер він у мене під контролем! Відмінний сервіс. Спасибі!

 6. Поставила програму — реально працює. Два дні приколювалися над донькою. Зрозуміла, що в додатковій стеженні моя дитина не потребує 🙂

 7. На початку у мене були сумнівів, поставив додатком в мій телефон (HTC one M8), і бачив що вона працює!

 8. За наведеною в статті інструкції Додаток досить просто встановлюється. Експеримент з перехопленням повідомлень пройшов успішно.
  Якщо так просто прослуховуються повідомлення в побутових умовах — я уявляю які можливості є у державних, так і в приватних спеціалізованих органах та організаціях. Це неприємно і страшно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.