Перехоплення повідомлень Однокласники

перехоплення повідомлень Однокласники, перехоплення повідомлень в Однокласники Доброго часу доби! Вітаю Вас на сторінках мого блогу з питань мобільної безпеки! Як часто Ви замислюєтеся про те, наскільки збережена від сторонніх очей конфіденційна інформація в пам'яті вашого смартфона? Чи може стороння людина перехоплювати повідомлення в Одноклассниках та інших соціальних мережах, встановивши якусь спеціальну програму? Нижче ми розглянемо дане питання детально. Якщо читати текст не хочеться, відразу направляю Вас в кінець статті. Там я помістив посилання на корисне відео.

Для початку я вирішив пошукати в Інтернеті програму, яка могла б прослуховувати телефонні дзвінки, перехоплювати повідомлення з Однокласників, читати SMS та MMS, і виконувати масу інших функцій схожого характеру. У результаті виявилося, що працюючих програм з подібними можливостями просто немає! Все, що потрапляло мені в пошукових системах, виявилося банальним лохотроном. Краще такий софт собі не ставити, можна отримати масу вірусів.

Тоді зайнявся пошуком софта, в можливостях якого заявлено резервне копіювання важливої ​​інформації користувача. Це буде дуже корисно в тій ситуації, коли потрібно зберегти дані від можливої ​​втрати. Наприклад, якщо Ви забудете мобільник в громадському транспорті, або якщо його вкрадуть. Знайшов один чудовий сервіс, який складається з особистого кабінету користувача і спеціального додатку. Воно встановлюється в пам'ять смартфона, а потім буде збирати, архівувати, пересилати інформацію на сайт. А звідти, в режимі онлайн, її зручно переглядати з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

Перехоплюючи повідомлення в Одноклассниках, Ви отримаєте резервну копію всієї своєї переписки, щоб нічого безслідно не пропало. Аналогічним чином підтримуються клієнти для ВКонтакті, Facebook, Мій Мир@mail.ru, Google Talk, Skype, Viber, WhatsApp і інших сервісів. Універсальність програми мене приємно здивувала, нічого подібного раніше не зустрічав! Щоб не витрачати мобільний трафік, налаштував пересилку через Wi-Fi.

У підсумку виникла думка, що програми для резервного копіювання (і не важливо, які саме) можуть бути використані сторонніми людьми. Посудіть самі: антивіруси на такий софт не реагують, а захист від видалення не дасть швидко очистити пам'ять мобільника. Та й опція приховування ярлика присутня. Не обов'язково перехоплювати повідомлення Однокласники  іншою програмою. Тому краща порада: будьте пильні!

Не передавайте мобільник третім особам, не залишайте його на робочому столі в офісі без нагляду. Це допоможе захистити інформацію від несанкціонованого доступу, вбереже ваші конфіденційні дані. Якщо ж Вас зацікавив описаний вище сервіс резервного копіювання, то нижче наведено посилання на корисне відео. У ньому я розповім про налаштування сервісу та встановлення програми. Але не слід ставити її на чужий телефон. Мало кому сподобається, якщо на його смартфон хтось встановить подібний софт!

Комментариев: 16 на “Перехоплення повідомлень Однокласники

 1. Відмінна програма, якщо чесно не очікувала. Поставила на телефон, тепер він у мене під повним контролем) Перехоплює всю переписку, відвідані сайти … Всю інформацію переглядаю в особистому кабінеті. )

 2. Думав що черговий лохотрон, ат ні … Все в реалі працює! Додаток за пару хвилин можна поставити і не треба ніяких смс та оплати вносити. Перехоплює повідомлення з однокласників відмінно, перехоплює навіть ті повідомлення які відразу видаляєш. Перша зустрінута мною робоча програма в рунеті!

 3. Потрібна програма, шкода, що тільки на Android. Сподіваюся ви будете розвиватися і в цьому напрямку. Стикався з втратою потрібної інформації, раніше б знайти цю програму, але на жаль. Буду користуватися.

 4. Поставила додаток для перехоплення повідомлень з однокласників своїй доньці в телефон, самої на жаль знань не вистачило, знайома допомогла. Все працює, тепер вона у мене під контролем ^^) дуже навіть зручний додаток.

 5. Те, що я шукала. Спершу думала це неправда, що гроші виманюють. Але я помилялася, додаток виконує всі свої обіцяні функції)

 6. Цікаве додаток, те, чого мені не вистачало. Виконує всі свої обіцяні функції.

 7. Відмінна програма, якщо чесно не очікувала. Поставила на телефон, тепер він у мене під повним контролем) Перехоплює всю переписку, відвідані сайти … Всю інформацію переглядаю в особистому кабінеті.

 8. Встановила додаток на смартфон, тепер багато чого про знаю, а він навіть і не здогадується! Все працює відмінно!

 9. Написали докладну інструкцію. Все дійсно працює. Перевіряти мені нікого не потрібно, а от необхідна інформація надходить відразу до мене. Просто незамінний додаток.

 10. Програма просто клас, не думав що вона буде працювати, я залишився в шоці коли бачив що воно збирає повідомлення!

 11. Спочатку не думав що додаток буде працювати, але потім качав її щоб спробувати і вона працює!

 12. Думаю поспостерігати за своїм сином, за його листуванням в однокласниках, на моєму телефоні додаток перевірив працює.

 13. прикольно 🙂 тільки питаннячко з’явився — а скільки чекати треба, щоб інфа в кабінеті з’являлася? у мене близько години проходить. це нормально ??

  1. У мене перший раз через 3 години прилетіла інфа. Люди пишуть, що у когось швидше було. Від Інтернету теж залежить.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.