Перехоплення повідомлень Hangouts (Google Talk) і Google+

Доброго часу доби! Ви знаходитесь на сторінці блогу, що розповідає про мобільноу безпеку. Перехоплення повідомлень Hangouts (Google Talk) і Google+ хвилює багатьох користувачів, оскільки хочеться бути впевненим у захищеності свого листування від чужих очей. Що трапиться в ситуації, якщо хтось спробує встановити вам додаток для збору конфіденційних даних з телефону? Я теж переймався цим питанням. Відповідь знайдете в статті, а в самому її кінці розміщено корисне відео.

Для перехоплення повідомлень з Hangouts (Google Talk) і Google+ потрібен був би якийсь особливий софт. Я почав шукати такі програми, але нічого корисного не знайшов. Як і для прослуховування розмов. Один лохотрон попадається! Тоді подумав про те, що було б корисно регулярно створювати резервні копії даних. Раптом смартфон втрачу. Знайшов один відмінний сервіс, про який зараз і розповім.

Суть зводиться до наступного: ви встановлюєте в мобільник спеціальне ПЗ, яке здійснює збір і архівування даних. Потім вся інформація надходить в особистий кабінет користувача, розташований на сайті. Звідти її можна переглядати будь-яким пристроєм з доступом в Інтернет. Підтримуються повідомлення Hangouts (Google Talk), Google+, Однокласники, ВКонтакті, Viber, Skype, WhatsApp, Facebook і багатьох інших мобільних клієнтів для різних соціальних мереж і сервісів.

А що трапиться, якщо який-небудь софт для резервного копіювання (не має значення, який саме) вам спробує встановити в телефон стороння людина? Перехоплення повідомлень Hangouts (Google Talk) і Google+ може проводитися резервним копіюванням. Антивірусне ПЗ лаятися на такі програми не буде, адже вони не шкідливі. Та й приховування ярлика не дасть виявити утиліту відразу. Часто зустрічається і захист від видалення стандартними засобами Android.

У підсумку я зрозумів, що краще всього уважно ставитися до свого мобільника, не залишаючи його без нагляду! Нижче побачите посилання на відео про встановлення та налаштування описаного вище сервісу. Але інсталювати додаток слід тільки в свій мобільник. Навряд чи комусь сподобається, якщо незнайома людина поставить йому в телефон таку програму!

Комментариев: 7 на “Перехоплення повідомлень Hangouts (Google Talk) і Google+

  1. Так, дійсно, я теж довго шукав, нічого подібного не зустрічав. Тепер навіть можна дізнатися всю переписку друзів, якщо їм її поставити.

  2. Не вірив, що буде працювати, але немає все працює, всі можливості заявлені можна використовувати на ура!

    1. У мене питання виникло, не знаю до кого обратіцца …Як цю праграму поставити, якщо телефону під рукою немає?

      1. А ніяк не поставиш! Не вір програмам, які можна ставити віддалено. Це технічно неможливо!

  3. Перехоплення повідомлень повністю, як говоритися ворог не проскочить і не пройде, поставите не пошкодуєте.

  4. Давно шукав такий додаток, перепробував купу всього. Дякуємо за посилання. Та все прекрасно працює. Діалоги Hangouts правда деякі смайли втрачають, але це нестрашно, я додатків ~ 200 переглянув перш ніж на це натрапив, на даний момент краще його не існує … або я може погано шукав.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.