Перехоплення і читання E-mail пошти

Перехоплення і читання E-mail пошти, злом Email Доброго часу доби! Вітаю Вас на сторінці мого блогу, в якому розглядаються питання мобільної безпеки. Чи можливе перехоплення і читання E-mail пошти віддалено, якщо в смартфон хтось сторонній встановить спеціальну програму? Давайте розберемося в цій ситуації. Не всім цікаво читати текст, тому можете відразу переходити в кінець статті. Там розміщено посилання на корисне відео.

Починав я шукати додаток для перехоплення і читання E-mail пошти (а також для прослуховування дзвінків і отримання листування з різних соціальних мереж) з перегляду програм в Інтернеті. Пошуковики видають величезну кількість результатів за такими запитами, однак нічого реально працюючого і функціонального я там не знайшов! Один лохотрон попадався! Тоді вирішив пошукати софт, здатний виконувати резервне копіювання інформації з пам'яті смартфона.

Натрапив на корисний сервіс, за допомогою якого зручно перехоплювати і читати E-mail пошту зі своїми листуванням, що зручно на випадок втрати смартфона. Особливо якщо ви використовуєте мобільник для робочого листування. Буде потрібно встановити додаток, а всі дані будуть пересилатися на спеціальний сервер. Там є призначений для користувача кабінет, з якого вся інформація доступна для вивчення. Зручний сервіс, мені сподобався і за рахунок приємного візуального інтерфейсу.

Підтримується не тільки перехоплення і читання своєї E-mail пошти, але і робота з різними клієнтами соціальних мереж. Таких, як ВКонтакті, Однокласники, Facebook, Twitter, Skype і т.п. Все дійсно працює. У підсумку я зрозумів, що навіть установка якої-небудь програми для резервного копіювання в мій телефон може призвести до різних наслідків. Адже антивірус реагувати не буде на такий софт, це лише резервне копіювання.

Звідси висновок - найбільшу безпеку інформації у вашому мобільному телефоні забезпечує ваша власна уважність! Не залишайте трубку без нагляду, не передавайте її незнайомим людям. Навіть якщо просять зателефонувати. Якщо ж описаний вище сервіс вас зацікавив, то переходите по посиланню нижче. Там буде відео, яке я записав. Воно розповість про налаштування програмного забезпечення. Ось тільки пам'ятайте: ставити таку програму слід виключно на свій мобільний телефон!

Комментариев: 9 на “Перехоплення і читання E-mail пошти

  1. Встановив собі недавно, все працює відмінно, хочу поставити скоро на телефон до подруги.

  2. Таку програму я давно собі шукав, але нічого путнього не зустрічав. Ця працює, якраз те що треба.

  3. Всі перевіряв на своєму новому телефоні, додаток відразу запрацювало, всі запропоновані функції працюють.

  4. Собі ставив перевіряв, все працює, досить приховано, тепер шукаю можливість поставити на телефон дружини.

  5. Додаток супер! всі заявлені функції працює якнайкраще. Буду ставити на інші телефони.

  6. Раджу якщо зацікавило додаток, обов’язково ставити. У мене все працює вже другий місяць!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.