Де завантажити додаток для прослуховування телефону через Інтернет?

espionage-1 Здравствуйте! Перед вами мій персональний блог, а метою статті буде поділитися власним безцінним досвідом, пов'язаним із забезпеченням мобільного та комп'ютерної безпеки. На сучасному етапі розвитку мобільних технологій прослушка телефонів, через інтернет скачати яку можна з різних ресурсів, стає суворою реальністю і серйозні проблеми. Доводиться вживати різних заходів для того, щоб забезпечувати безпеку, збереження, неприступність своїх особистих даних. У статті наводяться корисні рекомендації, а в кінці матеріалу буде цікаве відео.

Отже, яким чином прослушка телефонів через інтернет скачати яку можна на безлічі ресурсів, працює на практиці? Я вирішив особисто переглянути програми, творці яких обіцяли подібні функції, проте велика частина додатків виявилася лохотроном, троянами, вірусами! Здається, що взагалі нічого ділового в Мережі не знайти! Однак під руку попався цікавий сервіс, що дозволяє регулярно створювати копії потрібної інформації з мобільника, а потім пересилати їх на спеціально створений сайт. Там розташовується особистий користувальницький кабінет, доступу до якого сторонні люди отримати точно не зможуть.

Важливо відзначити, що прослушка телефону через інтернет виконуватися через таку програму безпосередньо не може. Однак зловмисники, які вирішили прослуховувати чийсь телефон через інтернет, можуть спробувати встановити в мобільник жертви сервіс, на зразок згаданого раніше. Підкреслюю: не має значення, про яку саме службову утиліту йде мова! Принцип дії ідентичний, тому слід зберігати пильність і пильність. Звичайно ж, прослушка телефону онлайн може виконуватися спецслужбами та урядовими структурами, однак звичайній людині цього можна не побоюватися, якщо не порушувати закон.

Прослуховування мобільного телефону онлайн залишається поширеною проблемою і на корпоративному рівні. Різні фірми намагаються стежити один за одним, а начальство - контролювати своїх підлеглих. Тому порада буде дуже простою: не кидайте свій мобільник без нагляду, особливо на офісному робочому місці! Краще постійно носити трубку з собою, щоб ніхто не зміг поставити в неї сторонній софт.

Відразу після статті ви знайдете корисне відео, пов'язане з установкою і налаштуванням сервісу для резервного копіювання, який я вище описував. Там все наочно показано, я спеціально для вас записував цей ролик! Тільки нагадаю, що такі додатки призначаються виключно для особистого використання, встановлювати їх у чужі смартфони не слід. Навряд чи комусь сподобалося б таке втручання в особисте життя!

Комментариев: 13 на “Де завантажити додаток для прослуховування телефону через Інтернет?

 1. Прикольне застосування. Треба б дівчині на телефон його поставити, вже дуже цікаво іноді з ким вона спілкується.

 2. Дуже хочу спробувати це додаток в роботі. Воно безкоштовне? І чи йде прив’язка до сім карті?

 3. Додаток робочий. У мене Самсунг Ваве2 на ньому працює без проблем, налаштувала все хвилин за 20)) Спасибі.

 4. Вирішила спробувати і встановила собі на телефон, все працює. Однак, корисний додаток!

 5. Поставив на свій телефон, працює без проблем.
  От би поставити на телефони друзів, тоді напевно їх би поменшало. Думки вголос)

  1. У мене 300-400 Mb на місяць, Root-версія. Ще ж від функцій залежить. Можна непотрібні в налаштуваннях поотрубать.

 6. Встановила собі це додаток, навіть і не думала що працює, але виявилося дуже крутим, із задоволенням би спробувала на своє хлопця

  1. Я знаходила, але вони коштували набагато дорожче! І можливостей менше було. Так що нічого кращого немає!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.