Де можна скачати безкоштовно програму шпигун для Вконтакті?

f55622f7a395047f0bb3a85da004d5e91d6a9c89a548effaf9f0913991220c6f Добрий день, шановний читачу! Я радий вітати вас у своєму персональному блозі, де вивчаються питання мобільного інформаційної безпеки. Як ви вважаєте, чи можливо завантажити безкоштовно програму шпигун вконтакті, щоб з її допомогою здійснювати перехоплення будь-яких повідомлень з цієї популярної соціальної мережі? Постараємося розібрати це питання в деталях, я поділюся з вами своїм особистим досвідом. Наприкінці матеріалу буде цікавий відеоролик, подивіться його!

Питання безпеки та конфіденційності листування не перестають бути актуальними з плином часу. Я регулярно користуюся соціальними мережами, у тому числі і для спілкування з колегами по роботі. Ось і було цікаво, чи зможе будь-хто, скориставшись якимось особливим софтом, перехоплювати мою переписку.

Я відправився в Інтернет, щоб завантажити безкоштовно програму шпигун вконтакті, а потім перевірити її на працездатність. Переглянув величезну кількість додатків! Але в підсумку мене чекало розчарування, оскільки нічого реально працюючого там просто немає! Зате зустрічається дуже багато лохотрону і програм сумнівного характеру, встановлювати які я б нікому не рекомендував.

Здавалося б, на цій ноті може і завершити тему, але раптово я натрапив на цікавий сервіс, що дозволяє створювати резервні копії корисної інформації у віддаленому режимі. Оскільки завантажити програму вк шпигун мені не вдалося, вирішив протестувати хоча б такий софт.

Суть зводиться до установки в мобільник спеціального додатка, що дозволяє зберігати дані в архіви, а потім пересилати їх в особистий користувальницький кабінет. Розташовується кабінет на окремому сервері, що дозволяє зручно переглядати листування з будь-якого пристрою, за умови наявності там Інтернету.

У підсумку я прийшов до цікавого висновку: а адже зловмиснику не обов'язково завантажити програму шпигун в контакті для того, щоб отримати доступ до особистої інформації в моєму мобільному телефоні! Досить встановити якийсь додаток для резервного копіювання даних! Але не важливо, який саме! Принцип дії у таких додатків схожий. Та й підтримується безліч соціальних мереж крім ВК, і різні меседжер (начебто Skype, Viber, WhatsApp і т.д.).

Тому дам вам просту і дієву пораду на цей рахунок - будьте уважні! Не кидайте свій мобільник без нагляду, особливо в офісному приміщенні, куди можуть заглянути сторонні люди. Завжди ставте екран на блокування. Тоді не важливо, чи зможе хтось завантажити програму шпигун вконтакті через торрент, доступ до вашого листування ніхто не отримає!

Що ж стосується описаного вище сервісу, мені він допомагає зберігати конфіденційні дані в надійному і перевіреному місці. Нижче буде відео, де я опишу весь процес налаштування і установки. Тільки не потрібно встановлювати такі програми в чужі смартфони! Власнику трубки це напевно не сподобається.

Комментариев: 9 на “Де можна скачати безкоштовно програму шпигун для Вконтакті?

 1. Поставила собі, працює класно! Буду рекомендувати подрузі, а то у неї чоловік часто пропадає.

  1. Світлана, скажіть, а програма з будь-якою кількістю сім-карт у телефоні працювати буде ??

   1. Так, думаю буде. Від кол-ва сім-карт нічого не залежить, прив’язка ж до номера телефону там.

 2. Я і не думала, що можна дістати таку програму, по початку навіть не повірила, вирішила протестувати у себе на телефоні, виявилося все реально працює

 3. Я не дуже довірливо ставлюся до таких додатків, але тут подруга запропонувала спробувати, поставили і все запрацювало!

 4. Качайте і не бійтеся, все працює, і не здумайте навіть купувати у кого то невідомого, на жаль одного разу я обпікся до такого як натрапив на ваш ресурс

 5. Навіть не знала що бувають такі програми, обов’язково спробую встановити на телефон для перевірки працездатності)

 6. Розповім про свій досвід роботи з цим додатком. Ставив для того, щоб важливі розмови не пропустити. Доводиться багато спілкуватися з колегами, замовниками, клієнтами. І куди зручніше все автоматично записувати, а потім у вільний час переслушівать. Так от, ця прога — справжній скарб! Без неї точно не справлявся б з такою кількістю справ. Тільки особисто в моєму старому телефоні мікрофон слабенький, тому розмови пишуться тихо. Потестувати на новенькому Андроїд 5.1 — прекрасно! Додаток раджу всім. Спочатку з налаштуванням помарудитеся, зате потім все автоматично буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.