Де купити прослуховування телефонів?

07 Добрий вечір, шановний відвідувач мого блогу! Питання мобільної безпеки стають все більш актуальними і хвилюючими, оскільки прослушка стільникових телефонів в Казахстані та інших країнах світу може проводитися не тільки спецслужбами, але і звичайними людьми. У даному матеріалі, заснованому тільки на моєму особистому досвіді, я поділюся з вами цікавою інформацією. В кінці тексту очікуйте тематичне відео. Ексклюзив, знятий мною спеціально для вас!

Отже, яким чином прослуховувати мобільні телефони в Казахстані (і в багатьох інших державах планети) можливо технічно? По-перше, спецслужби багатьох країн світу давно цим займаються. У них є необхідне обладнання, а перехоплення мобільного сигналу відбувається вже на стороні оператора зв'язку. Захиститися від цього практично неможливо. На форумах про прослуховування телефонів наводяться реальні докази таких ситуацій. На щастя, урядові органи рідко цікавляться звичайними людьми, провідними порядна спосіб життя. Найчастіше опрацьовуються громадяни, які перебувають під слідством.

А яким чином прослушка мобільних телефонів сумісного може проводитися звичайним зловмисником, які вирішили заволодіти вашими конфіденційними даними? Щоб це з'ясувати, я відправився в Інтернет для перегляду наявних там програм. Хотілося знайти готовий додаток, що володіє розвиненими хакерськими функціями і віддаленим доступом. В результаті мене спіткало розчарування! Траплялися виключно лохотрони, з якими краще зовсім не зв'язуватися! І багато вірусів там, будьте уважні.

Потім випадково натрапив на цікавий сервіс, який зараз і постараюся вам описати. Відео про його налаштування дивіться в кінці статті. Складається він з програми під Андроїд смартфони, а також з особистого кабінету користувача, який розташовується на віддаленому сервері. Додаток є службовою утилітою, створеної для резервного копіювання корисної інформації. Всі дані архівуються і пересилаються на сайт, звідки вони будуть доступні лише тій людині, яка робила всі налаштування.

Я подумав про те, що для прослуховування телефонів, зловмисник міг би обійтися і такою простою утилітою! Але не важливо, якою саме! Уявіть собі, що ця програма буде встановлена ​​в ваш мобільник сторонньою людиною, без вашого на те згоди. Антивіруси виявляти її не стануть, а ярлик приховати можна стандартними засобами операційної системи. Тому слід уважніше поводитися зі своїм телефоном. Отже, якщо потрібно прослуховування телефонів, купити його може будь-хто. Але на відміну від міфічних програм для віддаленого доступу, які виявляються лохотронами, сервіси резервного копіювання відмінно виконують свою роботу.

Не залишайте в офісному приміщенні свою трубку, якщо не плануєте перебувати на робочому місці. І малознайомим людям, навіть співробітникам своєї компанії, смартфон краще не давати! Всі ці прості поради допоможуть захистити особисту інформацію від небажаного перехоплення. Нижче буде відео про налаштування сервісу. Але не ставте його в чужі мобільники! Подумайте про те, що приватне життя - це конфіденційне. Вам би аналогічна ситуація явно не сподобалася.

Комментариев: 10 на “Де купити прослуховування телефонів?

  1. Крутий додаток! Спробував — працює нормально. Тепер життя стало цікавішим;)))

  2. Та я теж спробувала, і справді працює. Але мені щось не хочеться підглядати в чужі телефони.

  3. Прикольне застосування, потрібно буде спробувати перевірити на своїй дівчині, що вона про мене говорить з іншими людьми.

  4. Чула, що таке можна зробити, але не думала, що це так доступно. Спасибі за програму))

    1. Привіт) Від моделі залежить. У мене в одному телефоні програмка сама Інет врубає, а в другому доводиться включати вручну. Перевіряй на своїй мобілці.

  5. Відмінно!) Шкода що 2 дні тільки безкоштовних на тест, але деякі аналоги коштують в рази дорожче. Буду користуватися!)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.