Відео про прослуховування телефону

news_one_photo_1_20111118100834 Здравствуйте! Перед вами знаходиться чергова замітка в моєму блозі по мобільній безпеці, де я намагаюся регулярно ділитися свіжими і цікавими фактами, думками, особистим досвідом. Як ви вважаєте, чи існує реально функціонуюча відео прослуховування телефону, якій міг би скористатися стороння людина, щоб отримати доступ до записів ваших розмов? Відповіді будуть приведені в статті нижче. А завершить цей цікавий текст невелике відео, записане мною спеціально для вас.

З технічної точки зору, з відео прослуховування телефону виглядає цілком реальною ситуацією, оскільки в кожному сучасному смартфоні обов'язково є камера. Скористатися їй можуть і віддалено, але для цього знадобилося б якесь спеціальне додаток. Я вирушив на пошуки такої програми в Інтернет, переглянув величезну кількість різноманітних програм. Багато лохотрону мені траплялося, в ось нормального софту там не було!

Зате знайшовся дуже цікавий сервіс, що дозволяє створювати резервні копії інформації. І хоча до прослуховуванні телефону відгуки про нього відношення не мають, мені сподобалося тестувати його. Спочатку в мобільник ставиться спеціальна програма, яка збирає особисті дані. Це і запис розмов, і читання повідомлень з соціальної мережі. Я все перевірив на власному смартфоні - працює. Підтримується безліч програм для обміну текстом, і соціалок теж. Універсальний сервіс, все в одному!

Про прослуховуванні телефону на форумах написано чимало, а все може виявитися куди простіше. І хоча така програма розробляється для службових потреб, уявіть ситуацію, в якій подібний додаток вам встановить стороння людина! Антивіруси лаятися на таке ПЗ точно не будуть. Тому найбільш правильним рішенням буде постійне носіння мобільника при собі. Намагайтеся не залишати телефон без нагляду, особливо на робочому місці, куди мають доступ сторонні люди!

Я записав для вас відео, в якому описав весь процес установки ПО з його подальшою налаштуванням. Ролик розміщений після даного матеріалу, обов'язково подивіться його. Але не треба ставити програми подібного роду в чужі мобільники. Якби ви на місці власника телефону, вам би подібне точно не сподобалося!

Комментариев: 8 на “Відео про прослуховування телефону

  1. Спасибі авторам за реальну програму! Навіть не очікувала що все так просто! Буду користуватися

  2. цікава річ … радий що знайшов її! стільки всяких додатків перепробував — і тільки це реально діє

  3. Поставила цю програму собі на смартфон. Все працює відмінно вже місяць. З’явилися думки і чоловікові встановити.

    1. Не раджу, це ж програма-противоугонка, для власного телефону. Або щоб важливу інформацію не втратити, теж підходить!

  4. Давно хотів спробувати таку програмку. Нещодавно скачав собі, все прекрасно працює, не думав, що реально таке існує.

  5. Мені сподобалося як воно працює. Зробила спочатку ан своєму пристрої, тепер думаю і чоловіка підключити …

  6. Цікава програма, хоча поки не ставив. Давно вже цікавився такою, а то моя дружина любить багато гуляти з подругами в клубах. Спробую поставити відпишуся тут.

  7. Додаток дійсно працює нормально, я собі на телефон встановила. Не відразу вийшло, але потім у всьому розібралася.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.