Програма, що дозволяє читати чужі повідомлення в контакті безкоштовно онлайн

Computer hacker

Доброго часу доби, шановний читачу! Перед вами представлений матеріал по мобільній безпеці, який я підготував спеціально для даного блогу. Як ви вважаєте, чи існує реально працююча програма читати чужі повідомлення в контакті безкоштовно онлайн, яка дозволила б перехоплювати будь-які повідомлення з цієї популярної соціальної мережі? Чи може скористатися нею зловмисник, який вирішив отримати доступ до ваших конфіденційних даних? Відповідь ви дізнаєтеся з представленої нижче статті. В кінці тексту знайдете цікаве відео!

Я давно вивчав дане питання. Мені було цікаво, де в Інтернеті можна знайти програму, щоб читати чужі повідомлення в контакті безкоштовно онлайн. Я переглянув велику кількість різних сайтів і форумів, в надії знайти щось підходяще. У результаті виявилося, що майже всі програми такого роду на перевірку виявлялися звичайним лохотроном, з яким краще зовсім не зв'язуватися. Перший етап пошуків виявився невдалим, але я вирішив не зупинятися на ньому.

Раптово наткнувся на цікавий сервіс, що дозволяє копіювати інформацію з мобільного телефону, а потім пересилати її на віддалений сервер. Спочатку в мобільний пристрій встановлюється додаток. Воно буде регулярно збирати та архівувати дані зі смартфона. Потім вся інформація відправляється в користувальницький кабінет, доступний в режимі онлайн. Звідти вона може піддаватися потрібної обробці, структуризації, вивченню. Після первинного налаштуванні перші дані пересилалися вже через кілька годин. Я все перевірив на своєму мобільнику!

Якщо ж потрібно програма, щоб читати чужі повідомлення вконтакте безкоштовно онлайн, то зловмиснику зовсім не обов'язково шукати якийсь спеціалізований софт! Я давно прийшов до такого висновку. Уявіть собі самі, що в ваш мобільний пристрій стороння людина встановить програму на зразок тієї, яку я вище описав. Назва не вказую, оскільки не має значення, про який саме софт йде мова. У підсумку виходить, що антивіруси подібні додатки вірусами не вважають, а захист від видалення забезпечує додаткову проблему для бажаючих вичистити код з пам'яті.

Програмою, щоб читати чужі повідомлення вконтакте безкоштовно онлайн, стороння людина точно не зможе скористатися, якщо ви продовжите зберігати пильність! В першу чергу я говорю про вашому робочому місці, біля якого за день можуть побувати чимало людей. Не треба залишати мобільник в офісі без нагляду! І давати його в руки малознайомих людей, і навіть колег по роботі - завжди загрожує певними ризиками.

Що ж стосується самої програми, працює вона прекрасно! Тепер постійно користуюся, коли потрібно заархівувати важливу інформацію. Нижче буде відео, в якому я розповім про встановлення та налаштування програми. У висновку лише нагадаю, що такі сервіси слід використовувати на своїх смартфонах, а не на чужих мобільних пристроях! Уявіть себе на місці власника телефону! Вам би таке втручання в особисте життя напевно не сподобалося.

Комментариев: 9 на “Програма, що дозволяє читати чужі повідомлення в контакті безкоштовно онлайн

  1. Раніше думав, що подібні програми доступні тільки просунутим хакерам, тепер розумію, що користуватися ним може практично кожен.

  2. хм … а допоможіть мені налаштувати! скинула в свій шостий айфон і не запускається чомусь

  3. Мені здалася програма корисною. Поки встановила її собі, але думаю і для чоловіка зробити на днях.

  4. Цікава програма. Поки встановила собі, працює без проблем. Думаю, може хлопцю порадити, не погана антікражка?

  5. Хотіла перевірити і встановила. на ділі так і виявилося — працює чудово, глюків немає.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.