Сніффер для ВК — перехоплення і читання повідомлень

020 Доброго дня! Перед вами блог про мобільну безпеку. Тут я буду викладати різні корисні статті, які виразно зуміють вас зацікавити. Поговоримо про сниффер злом вк, який може дозволити зловмисникам читати ваші приватні повідомлення! Хочете захиститися від цього? Тоді дочитайте статтю до кінця. На завершення матеріалу знайдете моє відео по цій темі.

Шукати сниффер для злому вк я почав з вивчення різних програм, знайдених на просторах Інтернету. Софта дійсно багато, але чи є реально працюючий? Прийшов до висновку, що немає його! Багато лохотрону попадається, вірусів і троянів. Я вже зовсім зневірився, але потім наткнувся на цікавий сервіс з копіювання інформації. Він дозволяє регулярно створювати резервні копії, а потім переглядати їх з віддаленого сервера. Аналогів я не зустрічав.

Складається сервіс з двох частин. Перша - програма під Android, яку вам потрібно встановити і налаштувати. Відео про це дивіться в кінці матеріалу. Я записав його спеціально для вас. Напряму сниффер вк там не доступний, зате можна постійно мати копію своєї важливої ​​інформації. Хіба мало, пароль забудете, або мобільник втратите. Тоді хоча б є можливість відновити базу контактів, а також цінну службове листування.

Друга частина сервісу - віддалений сервер. Саме на сайт пересилається архів з листуванням із соціальних мереж. Причому підтримується далеко не один лише ВК, а більша частина популярних соціальних мереж. Пересилання можлива не тільки по 3G, а й через мережу Wi-Fi. Саме такий варіант бездротового з'єднання стає найбільш зручним, оскільки є чимало точок безкоштовного доступу. Після тестування впевнено скажу - працює, і працює стабільно! Навіть на моєму старенькому смартфоні програма запустилася прекрасно.

У підсумку я подумав про те, що зловмисникові сниффер для вк може і не знадобитися! Досить поставити в ваш телефон якийсь додаток для копіювання інформації, начебто описаного вище. Але зовсім не важливо, який саме! Працюють вони все приблизно однаково, тому жоден антивірус лаятися на такий додаток не стане. Та й захист від видалення часто там присутній.

Тому намагайтеся завжди тримати телефон при собі, не передавайте його третім особам, і не залишаючи на роботі без нагляду. Промислове шпигунство дуже поширений варіант! Що стосується сервісу вище, тема дійсно цікава. Я регулярно копіюю свою інформацію, щоб бути впевненим у її цілості. Нижче буде відео про настройку сервісу. Але не здумайте ставити такий софт в чужий телефон! Жодному власнику мобільного пристрою подібне не сподобалося б!

Комментариев: 14 на “Сніффер для ВК — перехоплення і читання повідомлень

 1. Працює, перевірено, прослуховувати записи розмов і обчислювати місце розташування можна без проблем.

   1. А у мене на одному телефоні пішло, на другому немає …Від моделі трубки мабуть залежить, і від версії Андроїда. Тестируйте!

 2. Хороший додаток, функціонує, можу порадити ставити. Багато функції дуже навіть мені потрібні.

 3. Сьогодні всю ніч читав листування своєї дівчини, вона про це навіть не здогадується. Круто!

 4. Робота програми на п’ять балів. Можна без боязні його ставити. Все працює, дуже задоволений.

 5. Дуже сподобалася робота цього додатка, стільки корисних і багато функціональних функцій.

 6. Дуже сподобалося працювати з даним додатком, все легко і просто. Та й купа функцій є.

 7. Мій антивірус довго не пропускав установку, думав вже все, не вийде, а потім заробив! Зручна прога. Буду рекомендувати друзям)

   1. Раз автор поста мовчить, відповім я вам) Просто в список виключень додавайте його і проблема вирішена)

 8. Дуже зручний мобільний додаток. Не думав, що все так просто і ясно.І скільки корисного для себе дізнався.

 9. Цікаво …Правда чомусь не відразу інформація в особистому кабінеті оновлюється. Я години три чекав, поки перше листування на сайті з’явилася. Чому так ???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.