Сніффер для перехоплення Агент@Mail.ru

wallpaper-802700-650x487

Доброго часу доби! Кожен відвідувач мого блогу про мобільну безпеку напевно зацікавлений у цілості особистих даних від несанкціонованого злому. У даній статті мова піде про перехоплення Агент@Mail.ru сніффером, а також про захист персональної інформації. Як уберегти себе від зловмисників? Усі відповіді знайдете нижче! Наприкінці матеріалу я розмістив корисний відеоролик про мобільну безпеку, яке напевно зацікавить вас.

Мова піде про смартфони на базі Android. Ця операційна система одержала широке розповсюдження, але от збереження даних і захищеність від вірусів, троянів - не на вищому рівні. Вирішивши провести перехоплення Агент@Mail.ru, зловмисникам знадобилися якісь спеціалізовані додатки. Я вивчив безліч ресурсів в мережі Інтернет, щоб знайти таку програму. Як виявилося, нічого реально працюючого там немає. Якщо ви побачите в описі, що розробники обіцяють віддалений доступ і аналогічну інсталяцію у будь-який смартфон - це лохотрон, не сумнівайтеся!

А якщо скористатися сніффером для перехоплення Агент@Mail.ru? Я переглянув масу програм, але і вони не дали відповідь. А розгадка, як звичайно, була під самим носом! Я спробував встановити в мобільник сервіс, створений для резервного копіювання інформації з SD-карти і основної пам'яті. Всі дані пересилаються на віддалений сервер, де зберігаються в особистому користувальному кабінеті. Вивчати його вміст зможе лише людина, який встановлював і налаштовував ПЗ в Android-смартфоні, і ніхто інший!

І хоча це не програма для перехоплення Агент@Mail.ru, слід передбачити різні ситуації. Наприклад, якщо ревнивий чоловік спробує встановити дружині подібний додаток. А яке саме - не принципово! Або якщо колеги по роботі вирішать поцупити ваші ідеї, або шпигувати за начальством. Підкреслю: таких сервісів існує безліч, тому нічого шкідливого в подібному ПО немає. Все залежить від використання цих програм. Тому головна порада всім користувачам меседжер і соцмереж - будьте уважні!

Передавати свый мобільник в руки незнайомих людей загрожує неприємними наслідками. Як і залишати свій телефон в робочому кабінеті без нагляду. Зловмисникам необов'язково потрібна програма шпигун перехоплення Агент@Mail.ru може бути реалізований куди більш простими способами. Все залежить виключно від користувача! Що стосується самого сервісу, про який я вище розповів, то нічого подібного раніше не було! Тут купа функцій, зручний інтерфейс, проста настройка.

Якщо ж в особливостях установки і налаштування ви самостійно не розберетеся, то подивіться відеоролик після даної статті. У ньому пояснюється весь процес. Я вирішив наочно зняти кожен етап, щоб новачкам було простіше. Але не забувайте, що ставити подібне ПЗ в чужі мобільники не слід! Власникові телефону втручання в особисте життя не сподобалося б. Поставте себе на його місце!

Комментариев: 4 на “Сніффер для перехоплення Агент@Mail.ru

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.