Програма для перехоплення історії відвіданих сайтів

005 Доброго часу доби, шановний читачу мого особистого блога, в якому часто будуть публікуватися актуальні матеріали на тему мобільної безпеки і збереження особистих даних. У сьогоднішній статті розглядаються програми для перехоплення історії відвіданих сайтів, особистих повідомлень, листування і т.п. Стаття носить ознайомчий характер і покликана допомогти вам максимально убезпечити свої особисті дані від несанкціонованого доступу. Наприкінці матеріалу буде невелике відео, яке я настійно рекомендую подивитися!

Давайте подумаємо, яка програма для перехоплення повідомлень та історії сайтів могла б використовуватися зловмисниками, які вирішили отримати доступ до ваших особистих даних? Я відправився в Інтернет на пошуки подібної програми. І нічого реально працюючого знайти не вдалося! Зате траплялося багато сумнівного ПЗ, лохотрони і трояни. Тому будьте уважні, якщо вирішите щось встановлювати в свій мобільний телефон! Як же відбувається перехоплення такої інформації? Теоретично, зловмисник встановлює в телефон жертви спеціальний додаток, через який отримує доступ до потрібних даних. А жертва нічого побачити не зможе!

Дізнатися про те, як програмою для перехоплення прочитати чужу поштову скриньку, мені було цікаво виключно з цікавості. Пошуки в Мережі продовжилися, і я натрапив на зручний сервіс для резервного копіювання різного роду інформації. Наприкінці матеріалу знайдете відео та посилання на цю програму. Особливість в тому, що там підтримується величезна кількість різноманітних функцій. Це і читання листувань з Facebook / Вконтакте (і з інших соцмереж), прослуховування розмов, архівація даних з SIM-карти (включаючи базу контактів, SMS / MMS), і багато іншого! Встановлювати програму слід в свій телефон. Спочатку користувачеві буде потрібно зареєструватися в особистому кабінеті, куди і буде пересилатися потрібна інформація. Розташовується кабінет на окремому сайті.

І хоча безпосередньо програмою для перехоплення повідомлень цей додаток не є, уявіть таку ситуацію: хтось незнайомий вирішить поставити вам подібний додаток. І не має значення, про яку саме програмою йде мова. Вище був лише один приклад софта, створеного для резервного копіювання інформації. Щоб перехоплювати і переглядати історію листувань, відвіданих сайтів, SMS-повідомлень ніхто не зміг, рекомендую слідувати простим радам з безпеки.

По-перше, трубку не слід давати в руки малознайомих людей, яким ви повністю не довіряєте. Включаючи і колег по роботі! По-друге, кидати телефон де попало не можна. Особливо на столі в робочому кабінеті, де можуть з'явитися сторонні. По-третє, уважно стежте за сайтами, які відвідуєте з мобільного браузера. На деяких з них можуть виявитися віруси і шкідливе ПЗ. Відразу після цієї статті вас чекає невелике відео, присвячене питанням встановлення і налаштування описаного вище сервісу. Але нагадую вам, що інсталювати такі додатки в чужі смартфони не слід! Власнику мобільного пристрою це  точно не сподобається!

Комментариев: 7 на “Програма для перехоплення історії відвіданих сайтів

    1. Я теж шукала, але нічого не знайшла((( Простіше Андроїд трубку купити, вони ж зараз дешеві 🙂

    1. Безкоштовний софт завжди фуфел суцільний. Я купу перепробував і нічого не підійшло!) А тут і коштує копійки, і можливостей тьма, і два дні на тести безкоштовно дають!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.