Перехоплення історії відвіданих сайтів — програма сниффер

00014e19108d4d008d5f0d3d9a0d2ed2

Доброго часу доби, шановний читачу мого персонального блогу! Як зламати чужу історію відвіданих сайтів? Мені ставло цікаве це питання, оскільки завжди хочеться бути впевненим у тому, що на особисті дані ніхто сторонній посягнути не зможе. Я довго досліджував тему і готовий поділитися актуальною інформацією! Наприкінці матеріалу вас очікує невелике відео, яке я зняв спеціально для вас!

Де збирається історія відвіданих сайтів? Звичайно ж, вона запам'ятовується використовуваними браузерами. І не тільки комп'ютерними, а й мобільними. Я використовую ОС Google Android, встановлену в більшості вітчизняних смартфонів. От і вирішив в Інтернеті пошукати додатки, що володіють шпигунськими функціями для віддаленого доступу до особистих даних. Нічого не знайшов, одні віруси і лохотрони. Здавалося б, далі шукати немає сенсу. Але потім мені на очі потрапила універсальна службова утиліта, створена для резервного копіювання різного роду інформації.

Утиліта дозволяє не зламати чужу історію відвіданих сайтів, а скористатися відправленням даних з телефону на віддалений сервер. Для чого це треба? Наприклад, щоб не допустити втрату інформації з мобільника. Адже від втрати телефону ніхто не застрахований. Як подивитися чужий телефон через цей  додаток? Та ніяк. Софт створений не з цією метою. У трубку ставиться програма, яка пересилає дані в особистий кабінет користувача. З певною періодичністю. Наприклад, раз на кілька годин. Також можна налаштувати пересилання по мережі Wi-Fi, щоб трафік не палити.

Я прийшов до висновку, що для перегляду історії відвіданих сайтів зловмиснику не потрібно спеціальний сніффер! Уявіть собі, що описаний вище додаток хтось встановить в вашу трубку. Що трапиться тоді? Явно стороння людина зможе переглядати різну інформацію. І без сніффер! Але не важливо, про якиу саме програму йде мова. Тому намагайтеся берегти свої дані, не передаючи їх в руки малознайомих вам людей. І не залишайте телефон на столі в офісі, щоб ніхто не зміг взяти його.

Нижче знайдете невелике відео, в якому я детально розібрав особливості встановлення і налаштування сервісу для резервного копіювання даних. Річ дійсно унікальна, користуюся тепер постійно! Але хочу вас попередити, що встановлювати такі додатки не дозволяється в чужі телефони. Власнику пристрою це напевно не сподобалося б.

Комментариев: 6 на “Перехоплення історії відвіданих сайтів — програма сниффер

    1. З’явиться в особистому кабінеті користувача. Ви відео після статті подивіться, там же все пояснюється!

    1. У мене було по 200-500 мб / міс, в залежності від налаштувань і версії ПЗ. Root їсть більше, але там і фішок багато додаткових

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.