Прослуховування телефону з комп’ютера. Чи це можливо?

018 Добрий день, шановний читачу! Перед вашими очима - мій персональний блог, в якому публікуються цікаві і важливі матеріали на тему мобільної безпеки. Я буду ділитися з вами власним досвідом та особистими спостереженнями. Як ви вважаєте, чи представляє реальну небезпеку прослушка телефону з комп'ютера? Як уберегти себе від подібного втручання в особисте життя з боку сторонніх людей? Відповідь ви знайдете в даній статті, а завершить матеріал цікаве тематичне відео. Обов'язково ознайомтеся з ним!

Отже, я вирішив почати вивчення цього непростого питання з аналізу існуючих технологій. Абсолютно ясно, що прослушка телефону з комп'ютера може виконуватися спецслужбами, яким не потрібно ніяких дозволів для цього. Згідно законодавствам багатьох країн світу, подібна діяльність здійснюється тільки після отриманого судового рішення, але практика показує, що багато хто цим нехтують. Достатньо направити запит мобільному оператору, який зобов'язаний подати необхідні записи розмов абонента, а також цікавлять правоохоронних органів текстові повідомлень. Втім, не все так погано.

Реальні факти говорять про те, що прослушку телефонів з комп'ютера спецслужби роблять тільки для тих людей, які перебувають під слідством. А чи може звичайний зловмисник перехоплювати ваші розмови, переглядати повідомлення в соціальних мережах? Я вирішив пошукати в Інтернеті програми, які були б здатні на це. Але нічого не знайшов! Було багато лохотрону і вірусів, а ось реально робочого софта не траплялося.

Зате я наткнувся на вельми корисний сервіс, який надає користувачеві можливості резервного копіювання необхідної інформації. Досить встановити і налаштувати в смартфоні під управлінням Android спеціальний додаток, що буде пересилати дані на окремий сайт. Звідти вся інформація в зручній формі проглядається через браузер, або з мобільного пристрою.

Якщо набрати в пошукових системах «скачати прослушка телефону», то вам видасть масу посилань. У підсумку виявиться, що більшість спеціалізованого софту таким і не є. Зате є можливість зробити ті ж дії, але більш простими утилітами. Уявіть собі самі, що описаний вище сервіс хтось таємно поставить вам в мобільник! Але підкреслюю: не має значення, який саме виявиться програма, адже службові утиліти, розроблені для створення резервної копії, мають схожий принцип дії. Антивіруси, природно, ніяк не відреагують на такий додаток.

Навіть якщо сторонній захоче завантажити прослуховування телефону, йому доведеться встановити додаток в мобільник жертви. Тому постарайтеся не залишати свій смартфон без нагляду. Завжди носіть його з собою, особливо у відрядженнях і на роботі. В офісі напевно знайдуться люди, які хотіли б отримати доступ до вашої особистої інформації. Нікому не можна довіряти!

Що ж стосується самої роботи сервісу, то вона реалізована на найвищому рівні. Я тепер часто створюю копії потрібних даних, включаючи і важливі службові розмови. Далі буде відео, в якому я опишу, як правильно налаштовувати сервіс. Подивіться відеоролик - і ви дізнаєтеся відповіді на всі питання. Тільки не встановлюйте подібні додатки в чужі мобільники! Власнику пристрою таке втручання в його особисте життя точно не схвалить.

Комментариев: 10 на “Прослуховування телефону з комп’ютера. Чи це можливо?

  1. Як близький до IT і розробці додатків людина, спочатку не повірив і вирішив розібратися. Ставив на девайс LG. Кілька днів вивчав роботу програми — і переконався в тому, що інформація і правда збирається. Це потужний інструмент, і поводитися з таким додатком, безумовно, слід обережно.

  2. Спробувала собі встановити, налаштувала, начебто все працює, цікавіше звичайно на комусь перевірити, от тільки поки не знаю на кому

  3. Прикольна штука — встановила, перевірила, все оре, без збоїв. Брату чи що таке ж поставити?

  4. Думав як зазвичай розлучення. Але встановив, і напрочуд — працює. Ось уже місяць збирає всю інформацію.

  5. Не вірила, що такий додаток може бути. Думаю його випробувати на своєму хлопцеві, хоча дуже сумніваюся в цьому, може щось приховує від мене.

  6. Поставила своїй доньці, 12 років дитині. Звичайно розповіла їй про це. Тепер завжди можу подивитися, де саме зараз малюк знаходиться. Корисний додаток для батьків!

  7. хто-нить знає, а можна не всі послуги оплачувати, а струм деякі? мені наприклад досить історії відвідуваних сайтів

    1. Я в техпідтримку писав. Неа, не можна. 0,5 $ в день і все. Це саме по собі дешево, враховуючи набір всяких функцій 🙂 Їх можна відрубувати, але плата не змінюється.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.