Системи прослуховування мобільних телефонів

985998_600 Добрий вечір, шановний читачу мого особистого блога, цілком присвяченого виключно актуальних питань мобільної безпеки! Важко уявити сучасної людини без смартфона в кишені, настільки звичними стали для нас ці засоби комунікації з навколишнім світом. Незважаючи на численні зручності, є і зворотня сторона. А саме - ймовірність злому особистих даних сторонніми людьми. Крім того, системи прослушки мобільних телефонів активно використовуються спецслужбами. Саме про це дана стаття і буде. Розглянемо і програмні аналоги, а в кінці матеріалу ви знайдете короткий відеоролик за темою.

Отже, які системи прослушки мобільних телефонів можуть використовувати правоохоронні органи різних держав планети? По-перше, подібна стеження за громадянами у багатьох ситуаціях вважається цілком легальною і санкціонованої. Для цього спецслужбам потрібно получити відповідне судове рішення. Шпигувати за усіма підряд ніхто не буде. А ось за потенційними підозрюваними в різних правопорушеннях, особливо пов'язаних з громадською безпекою і політичним життям - цілком.

Найпростіший спосіб це зробити - направити відповідний запит постачальнику послуг мобільного зв'язку. Мобільний оператор зобов'язаний обробити і прийняти таку заявку, а потім просто передавати записи розмов органам влади. Запобігти такому шпигунству можна лише одним шляхом - змінивши SIM-карту. Та й то ненадовго. Гарна новина полягає в тому, що більшість людей таким спецслужбам не цікаво. А що можна сказати про звичайні зловмисників? Я вирішив пошукати в Інтернеті програмні рішення для здійснення подібних дій.

Переглянув величезна кількість додатків, але потрібного софта так і не знайшов! Траплялися різні програми, які на перевірку виявлялися не працюють. Багато лохотрону і сумнівного ПЗ, краще з ним не зв'язуватися! Зате я натрапив на цікавий сервіс, здатний копіювати інформацію на віддалений сервер. У смартфон ставиться утиліта, яка збирає дані. Всі архіви доступні в особистому користувальному кабінеті, доступ до якого отримає лише людина, який виробляв настройку програми. І хоча цей софт системою прослуховування мобільних телефонів безпосередньо не є, можливі різні ситуації.

Уявіть самі, що настільки універсальний сервіс, здатний зберігати записи телефонних розмов і листування з популярних мобільних клієнтів соціальних мереж, буде використовуватися сторонньою людиною! Що трапиться тоді? Цілком очевидно, що ніякої антивірус блокувати ПО не буде. Та й ярлик можна приховати. Тому просто не передавайте свою трубку незнайомим людям! Це стане гарантією безпеки та конфіденційності листування, а також голосового спілкування. Нижче буде відео про налаштування програми. Але не ставте її в чужій мобільник! Власнику пристрою подібне напевно не сподобалося б.

Комментариев: 13 на “Системи прослуховування мобільних телефонів

 1. Сьогодні тестував. Якщо у кого антивірус лається, просто в список виключень програму додайте. А так працює нормально!

 2. Непоганий додаток, поставив синові, йому 10 років, треба іноді відстежувати. Здивувався, додаток працює. Думав лохотрон. Телефон ALKATEL one touch /

  1. А з якими соціальними мережами програму перевіряли? У мене з Однокласниками не працює чомусь.

   1. Відео уважно подивіться, яке після статті. Там все докладно розповідається, і є посилання на сайт з програмою. Якщо щось не працює — краще в технічну підтримку відразу написати!

   2. Особисто у мене і з Однокласників відмінно все зберігає, і з інших соціалок.

 3. Чув, що це можливо, але ніяк не думав, що це настільки доступно.
  Сьогодні пробував на своєму телефоні, програма працює.

 4. Перевірив цей додаток на телефоні і був приємно здивований. Воно працює) Тим, хто буде встановлювати — не зважайте увагу на лайку антивіруса !! Стежить буквально за всіма діями зі смартфоном!

 5. Подруга порадила поставити собі цю програму. Я довго відмовлялася, думала, що лохотрон. А вона насправді працює, клас!

 6. Так, я теж з антівірусніком спочатку боролася, а потім за порадою, додала в список перевірених, і все нормально стало.

  1. А ви відео після статті дивилися? Обов’язково подивіться, там все в деталях описано 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.