Прослуховування телефонів своїми руками

123

Доброго часу доби, вельмишановні читачі! Перед вами мій персональний блог, в якому завжди можна знайти масу найактуальнішої інформації, пов'язаної з питаннями телефонної безпеки. Як ви вважаєте, чи може виконуватися прослушка стільникових телефонів своїми руками? Як захистити себе від подібного, якщо хтось захоче отримати доступ до ваших конфіденційних даних? Відповіді ви знайдете в даній статті, а в завершенні матеріалу я наведу цікаве тематичне відео.

Отже, з точки зору закону, прослуховування мобільних телефонів своїми руками не є легітимною. Подібне втручання в особисте життя буде трактуватися по всій строгості. Займатися цією діяльністю цілком можуть спецслужби, але для цього їм потрібні санкції суду. Фізичні пристрою в звичайному магазині теж не купиш. А ось програми в Інтернеті зустрічаються! Я вирішив особисто перевірити, чи працюють вони. Використовував виключно власний телефон, все заради цікавості.

Мені було цікаво, яким чином прослуховування телефонів своїми руками можна зробити через спеціальний софт. Я багато чого скачував, встановлював, налаштовував, а потім тестував. І прийшов до невтішного висновку! Переважна більшість таких програм - або лохотрони, або віруси, або трояни, що крадуть інформацію з мобільника. Проводитися прослуховування мобільних телефонів на відстані подібним чином не може, але я вирішив не зупинятися на першому ж етапі пошуків. Далі звернувся до сервісів, здатним виконувати створення резервних копій інформації, з подальшою відправкою даних в особистий кабінет, розташований на віддаленому сервері. Про один такий сервісі зараз вам і розповім.

Для того, щоб прослуховування телефонів на відстані було можливим технічно, потрібно встановити в мобільник спеціальну програму. Описуваний сервіс не є хакерських софтом, антивірус на нього не реагує, а призначається така утиліта суто для благих намірів - щоб забезпечувати збереження важливої ​​інформації в мобільному телефоні. Підтримується і запис розмов, і архівація листування з різних соціальних мереж. Кількість сумісних з програмою клієнтів приємно здивувало! Тут є все необхідне, щоб більше не шукати ніяких інших додатків.

Вивчаючи про прослуховування телефонів відгуки, а також тестуючи роботу сервісу, я прийшов до цікавого висновку. Уявіть собі самі, що описана вище програма, призначена для архівації та створення резервних копій даних, потрапить не в ті руки! А якщо хтось спробує таємно встановити її в ваш мобільник, то ця людина і зовсім отримає необмежений доступ до різної інформації. Але не важливо, про який саме програмою йде зараз мова.

Тому порада одна - зберігайте пильність, намагайтеся не кидати трубку де попало. Особливо в офісі, якщо збираєтеся кудись відлучитися з робочого місця. Навколо завжди знайдуться люди, охочі заволодіти вашими конфіденційними даними! Що ж стосується самого сервісу, зі своїм завданням він справляється чудово. Я через нього зберігаю власну службову переписку, а потім переглядаю її з будь-якого пристрою, в будь-якому місці, якщо потрібно згадати щось важливе з неї.

Нижче буде відео, яке я зняв спеціально для читачів свого блогу. У ньому описується встановлення та налаштування софту, я постарався не упустити жодної важливої ​​деталі. Тільки пам'ятайте, що встановлювати таке ПЗ не слід в чужі мобільники! Власнику смартфона подібні посягання на особисте життя точно не сподобалися б!

Комментариев: 11 на “Прослуховування телефонів своїми руками

  1. Встановив, але спочатку Доктор Веб лаявся. Порадили додати додаток до списку довірених, зробив і ось вже місяць жодних проблем, все працює

  2. Думав як завжди рекламний розлучення какой то. Поставив собі що б переконається в цьому, але не тут то було, реально працює. Раджу спробувати.

  3. На моєму старому ZTE працює як годинник, але іноді оновлюється повільно …Правда там і 3G-то не підтримується. Тому налаштував пересилку по Wi-Fi.

  4. Коли читала про додаток, думала чергове розлучення, але вирішила заради інтересу встановити. Не обманули — додаток і правда працює!

  5. Людська цікавість понад усе. Думав, лохотрон якийсь, але з «шкідливості» спробував встановити на свій телефон. І треба ж — працює! Чи не «гальмує» !.

  6. Спочатку думала, що цей додаток — звичайне розлучення. Але, от поставила, випробувала, все працює. Так що всім раджу.

    1. Привіт! Я на п’яти різних телефонах перевірив — так, вище 2.3 буде майже на будь-якому. Бувають винятки, але них вже сам тестуй. Іноді в самій мобілці мікрофон слабкий, або GPS погано працює.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.