Корпоративне прослуховування телефонів

Корпоративна прослушка телефонів Ласкаво просимо в мій блог, присвячений питанням безпеки! Напевно кожен з нас періодично замислюється про те, наскільки захищений його смартфон від посягань ззовні. Що трапиться в ситуації, якщо стороння людина спробує встановити вам в мобільник програму, яка отримує доступ до конфіденційної інформації особистого характеру? Чи можливо корпоративне прослуховування телефонів? Ось і я недавно задумався над цим питанням. У самому кінці статті наведено посилання на корисне відео підготовлене спеціально для вас.

Спочатку почав вивчати додатки, творці яких обіцяли масу різних функцій. І перехоплювання повідомлень, і корпоративне прослуховування телефонів, і читання листувань. У результаті виявляється, що практично всі програми такого роду не працюють, є лохотронами. Тоді я подумав про інше додатку, яке здатне зберігати резервні копії інформації. Така програма відмінно захищає від втрати даних на випадок, якщо ваш смартфон виявиться втраченим. Натрапив на чудовий сервіс, можливості якого і розглянемо.

Працює даний сервіс (відео про нього в самому кінці статті) таким чином: на Android-смартфон встановлюється спеціальний додаток, що регулярно переглядає та архівує потрібні дані. Потім всі архіви пересилаються на сервер через Інтернет. Саме з сайту вони і будуть доступні Вам в користувальницькому кабінеті. Все просто і зручно! Сподобався інтерфейс, в якому я розібрався буквально за кілька хвилин. А щоб не платити за трафік, налаштував відправку інформації виключно через мережу Wi-Fi.

Доступна архівація листувань з різних соціальних мереж і сервісів. Наприклад, з Facebook, Однокласники, ВКонтакте, з Twitter, через клієнти для WhatsApp, Viber, Skype і т.д. Корпоративне прослуховування телефонів може знадобитися і в тому випадку, коли ви забули про недавній розмові з колегами по бізнесу, але хочеться переслухати його. Все це можна зробити через користувацький кабінет. Недоліків у роботі сервісу не виявив. Головне мати підключення до Інтернету на мобільному пристрої. А переглядати вміст архіву можна з різних девайсів, включаючи ноутбуки і планшети.

Після цього я замислився про те, що подібний софт, не важливо який саме, може використовуватися і зловмисниками! Досить встановити якусь програму для резервного копіювання в смартфон. Напряму корпоративне прослуховування телефонів проводитися не буде, але заархівовані дані можна переглядати з користувальницького кабінету. Навіть антивіруси ніяк не стануть реагувати на подібний софт, адже вірусів там немає. А завдяки опції приховування ярлика робота може здійснюватися у фоновому режимі, абсолютно непомітно.

Я вирішив, що найкращим способом захисту свого телефону стає власна уважність. Не слід залишати мобільник на робочому столі, а також не потрібно передавати його незнайомим людям. Адже ніхто не знає, що у них на думці! Якщо ж вас зацікавив описаний вище сервіс, то нижче представлена ​​посилання з відео. У ньому я розповім про особливості установки і налаштування програми. І пам'ятайте: ставити такий софт рекомендується лише на свій телефон, адже приватне життя - це особисте. У разі встановлення на чужий телефон ви багатьом ризикуєте, так що не варто цього робити.

Комментариев: 8 на “Корпоративне прослуховування телефонів

  1. Класні і потрібні функції у даного додатка, можна використовувати як на роботі, так і вдома.

  2. Вирішив поставити, щоб стежити за телефоном, зручно використовую в роботі.

  3. Читав довго про цей додаток. Зважився поставити. Все працює поки тільки не зовсім вивчив всі функції, але час є.

  4. Класний додаток побалуватися з ним на своєму смартфоні, цілком весь робочий, меню дуже просте і зрозуміле, навіть з’явилася ідея доньці на телефон поставити його. Так її витрати на мобільний інтернет контролювати зручно було б …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.