Як відбувається перехоплення Агент@Mail.ru?

jahre_trotzt_erfolgreich_appkonkurrenz_rtr33jab20121203073216_v0_h Всім привіт! У цей п'ятничний вечір хочу поділитися з вами новим матеріалом у своєму блозі про мобільну безпеку. У сьогоднішній статті мова піде про перехоплення Агент@Mail.ru. Я розповім про методи, які використовують зловмисники, а також приведу корисні поради щодо збереження особистих даних від злому. У самому кінці матеріалу вас чекає корисне відео з однією цікавою програмою. Обов'язково подивіться його!

У мережі Інтернет дуже важко зберегти щось у безпеці. Багато хто віддає перевагу заходити в Агент@Mail.ru перехоплення якого може бути цікавим зловмисникам, з телефону на Android. Мені стало цікаво, які саме додатки будуть потрібні, щоб читати чуже листування Агент@Mail.ru. Цікавили різні сніфери і програми для віддаленого доступу до конфіденційних даних. Переглянув безліч ресурсів, але нічого реально працюючого знайти там і не вийшло. Багато вірусів, лохотронів, але не робочого ПЗ!

Наступний крок - вивчення спеціалізованих сервісів для резервного копіювання різних даних. Знайшов кілька сервісів, але найбільше сподобався описаний нижче. У кінці статті - відео про його налаштування! Утиліта ставиться в Android смартфон, збирає з нього дані, а потім пересилає їх на віддалений сервер. Хоча перехоплення Агент@Mail.ru читати чужі повідомлення після якого можуть спробувати багато зловмисників, в цьому сервісі не реалізований, величезні можливості відкриваються для копіювання інформації з мобільника.

А якщо хтось сторонній спробує встановити в ваш телефон подібну програму? Уявіть собі цю ситуацію. По-перше, дані будуть пересилатися на якийсь віддалений сервер. По-друге, антивіруси на цей софт лаятися точно не будуть. Тому найкраще не допускати подібної ситуації! Скрізь носіть телефон з собою, не давайте його в руки незнайомих людей. А нижче вас чекає корисне відео, в якому я розповім про встановлення та налаштування цієї програми. Але пам'ятайте, що в чужі телефони такий софт ставити не можна! Власнику мобільника це не сподобалося б!

Комментариев: 6 на “Як відбувається перехоплення Агент@Mail.ru?

    1. У мене від 200 мб і вище. Максимум за місяць було 400 мб. Якщо здається багато — можна непотрібні функції відрубати. Наприклад, місце розташування по GPS завжди трафік з’їдає, але мені це не потрібно. Ось і відключила 🙂 Ще круто по WiFi дані передавати, в настройках це є.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.