Як прочитати чужий Агент@Mail.ru?

spy1

Добрий недільний вечір, шановний читачу! Перед вами матеріал, вся інформація в якому заснована на моїх особистих експериментах і багатому досвіді. У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся про те, як відбувається перехоплення Агент@Mail.ru. Адже багато зловмисники можуть дізнатися, як прочитати чужий Агент@Mail.ru. Важливо вміти захищати свою інформацію від несанкціонованого злому! В кінці статті знайдете корисне відео.

Чому виникла необхідність розбирати такі питання? Як прочитати чужий Агент@Mail.ru і перехопити його, не знаючи пароль користувача? Мені просто потрібна зручна програма для швидкого обміну повідомленнями з колегами по роботі, родичами, друзями. Нічого більш універсального знайти не вдалося. Користуюся цим меседжер вже кілька років. Але завжди терзали сумніви, а не читає чи хтось мої повідомлення? Щоб зламати чуже листування Агент@Mail.ru, знадобилися б якісь спеціалізовані додатки. Ось я і відправився в Інтернет на їх пошуки.

У будь-якій пошуковій системі за запитом «як подивитися чужий Агент@Mail.ru» перед вами відкриється колосальна кількість різних посилань. На перевірку виявляється, що 99% з них - лохотрони, віруси, інші шкідливий. Так, траплялися запускалися, але вони не працювали. Всі тести я виробляв на своєму смартфоні, що працює на Android 4.1. Нічого з віддаленим доступом знайдено не було - такі невтішні висновки! Чи не поведу на порожні обіцянки зловмисників!

І все ж я подумав про те, як подивитися і перехопити чужий Агент@Mail.ru більш звичними додатками. Наприклад, службовими утилітами для резервного копіювання інформації! В Android спочатку їх немає, але підібрати і завантажити не складе труднощів. Навіть у Play Market подібних програм сотні. Але проблема криється в тому, що функцій у них обмаль. Я багато додатків переглянув, поки нарешті не натрапив на чудовий сервіс. Зламувати і перехоплювати чужі листування Агент@Mail.ru він не вміє, та й створений не для цього.

Суть сервісу в наступному: в мобільник на Android встановлюється стандартна програма формату .apk, яка збирає інформацію і пересилає її в особистий користувальницький кабінет. Це спеціальний розділ, де дані зберігаються 30 днів. Переглядати їх там дуже зручно. Кабінет ви знайдете на окремому сайті, тому сторонні особи туди доступ не отримають. Тільки людина, встановити і налаштувати утиліту.

Але уявіть ситуацію, в якій перехопити і прочитати чужий Агент@Mail.ru спробує зловмисник! Він може спробувати встановити в ваш телефон подібну програму! І не важливо, яку саме. Щоб цього не сталося, намагайтеся мобільник де попало не кидати, не залишати його без нагляду, не передавати в незнайомі руки. А також людям, яким ви не довіряєте на 100%!

Далі буде ролик на Youtube, записаний мною для читачів даного блогу. У ньому описується процес установки і налаштування утиліти, про яку я писав вище. Зручні можливості для резервного копіювання відкриються перед вами! Але такі утиліти можна ставити в чужі телефони! Власнику мобільника точно не сподобається, якщо його особиста інформація почне пересилатися незрозуміло кому.

Комментариев: 3 на “Як прочитати чужий Агент@Mail.ru?

  1. Встановила, пробую …Начебто працює! А довго пересилання інформації в особистий кабінет чекати?

  2. Хороша програма, і все зрозуміло відразу ж. Але ось установка важкувато, спасибі за відео!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.