Як поставити прослуховування на телефон?

photo_141644

Доброго часу доби, шановний читачу. Радий представити вам свій блог  мобільної безпеки, де регулярно будуть з'являтися цікаві статті на цю тему. У даній статті ми поговоримо про те, як поставити прослушку на телефон. Які методики використовуються для цього? Відповіді ви знайдете в представленому нижче матеріалі. Після тексту буде невелике тематичне відео.

Я давно зацікавився цим питанням, оскільки часто користуюся мобільником для спілкування з колегами по роботі і родичами. Як поставити прослушку на телефон? Багато зловмисників напевно знають відповідь на дане питання, ми ж звернемося до нього з точки зору здорового глузду та існуючих норм законодавства країни. Спочатку я вивчив, як працюють спецслужби. Для прослуховування телефону, потрібно потавити прослушку на конкретний номер, для цього застосовуються цілком відомі засоби. Прямує прямий запит оператору мобільного зв'язку.

А чи існують програмні аналоги, якими може скористатися кожен бажаючий? Щоб розібратися з цим питанням, я відправився в Інтернет. Переглянув величезну кількість різних додатків, деякі навіть особисто протестував. Попадалася велика кількість лохотронів, троянів, шкідливого ПЗ, але нічого реально працюючого!

То чи можна поставити прослушку на мобільний телефон? Я натрапив на цікавий сервіс для резервного копіювання, що володіє подібними функціями. Але не має значення, про яку саме програму йде мова. Сервіс складається з утиліти для смартфона Android і особистого кабінету користувача, куди пересилається вся зібрана інформація. Весь процес налаштування описаний у відео, яке ви знайдете в кінці цієї статті.

У результаті виявляється, що поставити прослуховування на мобільний телефон зловмисник зможе куди більш простими способами. Тому дам вам одну пораду - будьте пильні! Не раджу передавати свій мобільник в руки малознайомих вам людей. Це стане гарантією збереження інформації і безпечного доступу до неї. Особливо слід побоюватися офісного кабінету, де можуть знаходитися сторонні особи. Не має значення, як поставити прослуховування на телефон. Набагато важливіше питання безпеки власної інформації.

Нижче вас чекає відеоролик, записаний про встановлення програми і налаштування сервісу для резервного копіювання. Але пам'ятайте, що встановлювати такий софт в чужі телефони не слід. Навряд чи це сподобається власнику мобільного пристрою, поставте себе на його місце!

Комментариев: 8 на “Як поставити прослуховування на телефон?

  1. …Так, я ставив його на Samsung Galaxy S4, там Android 4.2 — ніяких проблем! …Майже на всіх Android-моделях буде працювати. …Краще поставити і затестіть самому, нічого ж не втрачаєш.

    1. Ніяк не поставиш! Написано ж — підтримується Android від версії 2.3 і вище. Більше того, я ніяких аналогів для iOS не зустрічав.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.