Як подивитися чужу електронну пошту?

1297850055_4

Здравствуйте! Якщо ви знаходитесь в даному блозі, значить питання мобільної безпеки важливі і актуальні для вас! Тут я буду постійно публікувати цікаві замітки на цю тему. Сьогодні розглянемо перехоплення електронної пошти. Наприкінці матеріалу я розмістив невелике відео, яке обов'язково слід подивитися кожному! З ролика ви дізнаєтеся про один цікавий додатку.

Отже, навіщо мені треба вивчати перехоплення електронної пошти? Користуюся мобільником давно, часто спілкуюся з колегами по бізнесу, зберігаю в смартфоні важливу та конфіденційну інформацію. Хочеться не допустити витоків! Тому я став вивчати питання уважно.

Як подивитися чужий поштову скриньку? Я пішов шукати різні програми, що володіють подібними функціями. Цікавив софт для віддаленого доступу. На жаль, я переглянув безліч ресурсів і тематичних форумів, але нічого схожого на відповідні програми знайти не вдалося! Багато вірусів, лохотронів, сумнівного софта. Тому раджу бути обережним!

Залишається перехоплення електронної пошти сніффером. Це програми, що збирають різні дані. Я натрапив на цікавий сервіс, створений для службового копіювання різної інформації. Розкажу трохи про цю систему. Спочатку потрібно реєстрація на сайті, потім завантажуємо в телефон спеціальний додаток. Є й звичайна версія, і версія для Root-девайсів. Все сумісно з Android версії 2.3 і вище. Унікальне рішення! Я поставив, протестував. Побачив купу функцій. Наприклад, збирається листування з соціальних мереж, записуються власні розмови.

Напряму програма для перехоплення електронної пошти тут не реалізована. Але що трапиться, якщо хтось сторонній спробує встановити вам подібний додаток? Уявіть собі цю ситуацію! Аналогічних сервісів купа, але не з таким багатим функціоналом. Тому рекомендується зберігати пильність! Намагайтеся не передавати мобільник в чужі руки, а також не кидати де попало. Особливо небезпечно залишати телефон на робочому місці без нагляду. Тому зловмисникам програма шпигун для перехоплення електронної пошти може і не знадобитися. Все залежить лише від вас!

Нижче я опублікував невелике відео, яке розповість про встановлення та налаштування програми. Я спробував врахувати всі нюанси. Але не забувайте, що встановлювати такі додатки в чужі мобільники не рекомендується. Це не сподобається власникові телефону, поставте себе на його місце! Зате для копіювання особистих даних штучка незамінна!

Комментариев: 9 на “Як подивитися чужу електронну пошту?

  1. Відмінний додаток. Вчора поставив на телефон, інтерфейс сподобався. Поки тестував на скайпі, вайбере, Фейсбуці. Розмови не писав, але думаю і ця фішка там є.

  2. Допоможіть розібратися з установкою! Я скинула програму в смарт, що далі робити?

    1. Ну і питання 🙂 зарегаться на сайті (він на відео вказаний), поставити прогу, налаштувати її — і все!

  3. Вчора ставив … чомусь відразу не запрацювало … потім дивився це відео після статті — ніби все зрозумів. Сьогодні дивлюся — в особистому кабінеті всі дані зібралися …Коротше, ставте і не партесь, штука реально працює! Просто іноді треба з настройками повозитися ..

  4. А якщо в телефоні кілька сім-карт, це впливає на роботу? З якою будуть дзвінки писатися?

    1. Абсолютно не впливає, буде записувати зі всіх і відразу! Додаток не до сім-карті прив’язується, а до телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.