Чи можна зламати чужий фейсбук?

04 Доброго часу доби, шановний читачу! Перед вами мій особистий блог, де будуть регулярно публікуватися актуальні статті на тему мобільної безпеки! У статті ми розглянемо питання того, як подивитися чужий фейсбук, але з точки зору безпеки. Адже нікому не хочеться ділитися своєю конфіденційним листуванням зі сторонніми людьми! У статті будуть відповіді, а в кінці матеріалу я розміщу корисне відео.

Отже, яким чином проводиться читання чужого Фейсбук зловмисниками? Для цього напевно буде потрібно якась особлива програма, ось я і відправився в Інтернет на її пошуки. Переглядав величезну кількість різних додатків, але нічого реально працює не зустрілося. Дуже часто траплялися лохотрони і віруси, тому будьте обережні в тому, що встановлюєте в свій мобільник! Але на цьому пошуки не закінчилися, оскільки виникла інша ідея.

Я вирішив пошукати додаток, який міг би створювати резервну копію інформації. А чи зможе вона стежити за Фейсбуком? Тут принцип роботи наступний: користувач встановлює в мобільник програму, налаштовує її для відправки на віддалений сервер, а потім переглядає з особистого кабінету. Для цього можна використовувати будь-який пристрій, що має вихід в Інтернет. Я особисто все протестував - працює прекрасно. Зручно для архівації особистого листування, оскільки часто спілкуюся в Facebook з колегами по роботі.

А що трапиться, якщо стороння людина, який вирішив дізнатися, як зламати чужий фейсбук, встановить вам в мобільник подібний додаток? Але не важливо, яке саме! Антивіруси лаятися на софт точно не будуть, оскільки нічого шкідливого в ньому немає. Та й захист від видалення за допомогою використання стандартних засобів Facebook там теж присутня.

Тому залишається просто зберігати пильність, не залишаючи мобільник на столі в офісі, якщо збираєтеся кудись піти! І не передавайте телефон незнайомим людям, встановлюйте паролі на доступ і т.п. А що стосується описаного сервісу, напевно він багатьом буде корисний. Далі я покажу вам відео, де розповім про настройку сервісу. Але не встановлюйте додаток в чужий телефон, навряд чи власнику мобільника це сподобається!

Комментариев: 10 на “Чи можна зламати чужий фейсбук?

  1. Думаю кожен, хто читає цю статтю — не повірить, поки сам не спробує, бо я не вірив. Але, потім скачав на телефон і виявилося, що дійсно за допомогою цього додатка можна читати листування з Фейсбук.

  2. Суперская програма. Читає листування з соц.сетей без проблем. Тут вже головне не загратися.

  3. Встановила додаток спробувала поки в дії в контакті і фейсбуці, все працює на ура !.

  4. Про цікавому варіанті додатки я сьогодні дізнався, дивно але все працює, все влаштовує.

  5. А де і як версію Андроїда дізнатися? У мене Андроїд в телефоні, але мобільнику вже п’ять років.

    1. Зайдіть в налаштування, там виберіть пункт «Про телефон», буде вказана версія. Можна і на більш стару спробувати поставити, ніж 2.3, але особисто у мене пов не запрацювало. Тільки 2.3 і вище.

  6. зручна противоугонка, показує координати по GPS, і по стільникових вишок теж … та й в цілому купа функцій … ще не все вивчив, буду користуватися

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.