Чи можна зламати чуже листування в WhatsApp?

mobilephone_2414866b Здравствуйте, шановний читачу! Перед вами мій персональний блог про безпеку мобільних пристроїв, оскільки ця проблема в нинішній час є досить актуальною. Поділюся особистим досвідом з цих питань. Цікаво, як зламати чужий whatsapp? Чи може будь-який бажаючий знайти в Інтернеті спеціальні програми для цього, а потім отримати доступ до конфіденційних даних? Відповідь ви дізнаєтеся, коли дочитаєте матеріал нижче до кінця. Після статті буде корисне відео, не забудьте ознайомитися і з ним.

Особисто я зламати чужий whatsapp зовсім не збираюся, але от свою переписку відкривати стороннім людям не хотів би. Оскільки даний додаток часто використовується і для робочих потреб, під час листування з колегами і діловими партнерами, то хочеться забезпечувати конфіденційність переданої інформації. Текстові повідомлення шифруються в самій програмі, але чи є це гарантією захищеності і безпеки? Важко відповісти на це питання ствердно.

Я почав вивчати тему з аналізу програм, які знайшов в Інтернеті. Шукав саме додатки, що дозволяють зламувати чужі whatsapp, читати листування, переглядати контактні дані. Цікавило й аналогічний софт для соціальних мереж. Все лише з точки зору цікавості, оскільки я не був упевнений, що подібне ПО взагалі існує. І дійсно, велика частина таких програм виявилася найбанальнішим лохотроном! Траплялися і віруси, замасковані під службові програми. Будьте уважні, якщо вирішите повторити мій досвід.

Але на цьому пошуки не закінчилися. Я натрапив на прекрасний сервіс для проведення резервного копіювання інформації. Аналогів не зустрічав! Була там і опція збереження листування WhatsApp, яку програма архівує і пересилає на віддалений сервер. Додаток потребує попереднього налаштування, про це я зняв відео (воно після статті). Звичайно ж, зламати чуже листування в whatsapp в подібному софті безпосередньо неможливо, оскільки він призначається для копіювання важливої ​​інформації з власної трубки. Але ця утиліта буде вельми корисною в багатьох життєвих ситуаціях. Пересилку файлів можна налаштувати і через Wi-Fi, що значно зручніше і економить мобільний трафік.

А тепер уявіть собі ситуацію, в якій хтось вирішив зламати чуже листування в whatsapp, і поставив у пам'ять телефону цієї людини якусь програму, що копіює дані. І не важливо, яку саме! Навіть антивіруси блокувати такі додатки не стануть, оскільки вони відносно безпечні, без шкідливого коду. Все залежить від того, в чиї руки потрапить контроль над програмою. Тому намагайтеся не кидати телефон без нагляду в офісі, або передавати мобільник в руки незнайомих людей. Також регулярно робіть копію важливих даних, щоб відновити всі відомості, якщо мобільник раптово виявиться загублений.

Далі буде відео, в якому я детально розповім про налаштування сервісу. Запевняю вас, це займе не більше декількох хвилин! Але не забувайте про те, що програми для резервного копіювання не слід встановлювати в чужій мобільник, оскільки важливо зберігати конфіденційність особистої переписки. Навряд чи б вам сподобалося, якби в ваш смартфон хтось таємно поставив аналогічний софт!

Комментариев: 20 на “Чи можна зламати чуже листування в WhatsApp?

 1. Злом переписку з цією програмою тепер не фантастика, а реально можна натисненням однієї клавіші зібрати інфу.

 2. Давно користуюся WhatsApp і стало цікаво, чи можна якось подивитися листування. Це класний додаток якраз і вирішило моє запитання.

 3. Програма з області фантастики, здійснює дивні речі, раджу звичайно ставити.

  1. У яку трубку програма встановлена ​​- з того телефону інфа і береться. Тут все просто ж.

  1. А які у вас проблеми виникли? Начебто у відео під статтею все описано. Якщо коротко — йдете на вказаний сайт, реєструєтеся в особистому кабінеті, прив’язуєте номер телефону, отримуєте спеціальний IDS-код, завантажуєте програму і ставите в Android-смартфон. Потім запускаєте і вводите код в програмі, залазить в налаштування, вказуєте які сервіси вам потрібні. І все! Тільки зверніть увагу, чи є у вашого смартфона Root-права доступу. Якщо ні, краще ставити звичайну версію програми.

    1. привіт, від версії 2.3 і вище — кажуть що на всіх, тільки буває, що в конкретній моделі чогось немає. наприклад, GPS-навігатора. або мікрофон тихий в трубці … тому тестуй

  1. Так, два дні — безкоштовний тест, потім півбакса в день. Копійки коротше

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.