Перехоплення повідомлень в Одноклассниках

jujuju014 Здравствуйте! Ви знаходитесь в моєму персональному блозі, де часто публікуються статті на тему мобільної безпеки і конфіденційності даних. Як ви думаєте, чи існує реально працюючий перехоплювач повідомлень в однокласниках, доступний всім бажаючим? Чи зможе стороння людина, скориставшись якимось особливим програмним забезпеченням, щоб отримати доступ до будь відомостей, що зберігаються в пам'яті вашого смартфона? Щоб дізнатися відповіді на ці хвилюючі питання, прочитайте статтю до кінця. А в завершенні я приведу корисне відео на цю ж актуальну тему.

Оскільки  серед стандартних програм під Android, для перехоплення повідомлень в однокласниках ніяких не має, то залишається пошукати такі додатки в Інтернеті. Напевно ви й самі не раз стикалися з подібними обіцянками в пошукових системах. Дійсно, через Google і Yandex мені попалося величезна кількість софта з даної теми. Деякі програми я навіть пробував встановлювати і тестувати. Можу з упевненістю заявити - нічого реально працюючого там немає! Один лохотрон, ставити такі додатки можна тільки на свій страх і ризик. І ризик цей не виправданий нічим.

Отже, я прийшов до висновку, що перехоплення повідомлень в однокласниках здається неможливим технічно. Але в Інтернеті мені попався цікавий сервіс, аналогів якому ніде більше не зустрічав. Суть зводиться до резервного копіювання інформації з пам'яті мобільника, з подальшою пересилкою на віддалений сервер. Звідти людина, яка встановив і налаштував такий додаток, отримає доступ до будь яких даних. Та зможе переглядати записи телефонних розмов, читати листування з різних соціальних мереж і т.п. І це аж ніяк не тільки Однокласники, адже є там підтримка і Facebook, і ВКонтакте, і Twitter, і ще багато всього!

Я особисто перевірив дану програму - працює прекрасно. Підійде тим людям, які регулярно використовують мобільник по роботі, спілкуються з колегами через соцмережі і т.п. Таким користувачам часто потрібно тримати під рукою всю корисну інформацію, та й контакти архівувати від можливої ​​втрати теж. Плюс передбачена зручна відправка архівів з додатків по Wi-Fi, яка автоматично буде стартувати при виявленні активного з'єднання. Мобільний трафік можна не витрачати.

А тепер задумайтесь ось про що: чи зможе стороння людина, теоретично, здійснювати перехоплення повідомлень в однокласниках за допомогою якоїсь програми з схожими можливостями? Я прийшов до висновку: так, зможе! І не важливо, якою саме буде така програма, оскільки принцип дій зі збору інформації залишається незмінним. Антивіруси на таке ПЗ не стануть лаятися, оскільки нічого шкідливого для системи там немає. Це всього лише службова утиліта, яка може потрапити не в ті руки. Додайте сюди і захист від видалення, і можливість приховати ярлик програми.

Дам вам одну просту пораду - будьте пильні! Я зрозумів, що не слід залишати свій мобільник без нагляду, особливо на робочому місці. Тоді ніхто не зможе перехоплювати повідомлення з однокласників та інших соціальних мереж. Безпека конфіденційної інформації буде залежати виключно від вас! А якщо сервіс, описаний вище, здався вам цікавим, то обов'язково подивіться відео після цієї статті. Там я детально розберу питання налаштування програми. Але не здумайте ставити його в чужі мобільні телефони, мало кому це сподобалося б!

Комментариев: 8 на “Перехоплення повідомлень в Одноклассниках

  1. Здравствуйте. А можна на робочі телефони поставити програму цю?

    1. Якщо це прописати в статуті компанії і купити смарти для службового використання, а також поставити працівників до відома — звичайно! У нас на фірмі давно так зробили. Зручно всі дзвінки в одній базі мати, особливо коли клієнтів багато.

  2. Нещодавно поставив собі цей новий додаток, все працює. Така маленька прога, а стільки функцій!

  3. Дуже задоволений, що знайшов цей додаток, стільки різноманітних функцій в ньому. Раджу ставити.

  4. Здійснюється перехоплення повідомлень на ура! тепер все читаю, про все знаю, можна в реальності немає за ким не стежити.

  5. Зацікавила ця прога давно, але не хотіла ставити через сумніви. Але ось зважилася, все працює.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.