Установка прослуховування в мобільний телефон

upload_files-news-893_1

Добрий вечір, вельмишановний читачу мого персонального блогу, створеного для розгляду різних питань з мобільної безпеки. Ні для кого не секрет, що випадки злому пошти, прослушки розмов, перехоплення повідомлень стали частим явищем. Як же убезпечити себе від цього? Сьогодні ми не тільки розглянемо установку прослушки на мобільний телефон, я також приведу корисні поради, щоб ви змогли захиститися від зазіхань на приватне життя. В кінці буде невелике відео, відразу після статті. Настійно рекомендую вам подивитися його, воно на цю ж актуальну тему!

Отже, яким чином здійснюється установка прослушки на мобільний телефон, і хто може скористатися цим? В першу чергу - правоохоронні органи і спецслужби, які є в усіх країнах світу. Найчастіше їм не потрібно якийсь особливий софт, достатньо отримати дозвіл суду, а всю потрібну інформацію нададуть мобільні оператори. В їх дата-центрах вже є необхідне обладнання, залишається лише поставити номер на прослушку, або подивитися зібрану раніше інформацію. Хороша новина в тому, що законослухняними громадянами навряд чи хтось зацікавиться, а отримані відомості не підлягають громадському розголошенню. Вони можуть бути використані виключно в рамках конкретного судового діловодства.

Зовсім інша ситуація - промислове шпигунство на корпоративному рівні. Оскільки мобільний телефон активно використовується багатьма людьми по роботі, конкуренти по бізнесу напевно захочуть цим скористатися. Я вирішив перевірити, чи справді існують спеціальні додатки, здатні перехоплювати повідомлення віддалено, вести запис телефонних розмов і т.п. Відправився в Інтернет на пошуки, переглянув величезну кількість різноманітних ресурсів. На жаль, реально працюючого ПЗ мені там так і не зустрілося, а ось лохотронів і вірусів попадалося чимало. Велика частина таких програм просто не працюють, а деякі і зовсім небезпечно встановлювати в пам'ять свого мобільного пристрою!

Але якщо зловмисникові потрібна установка прослушки на телефон, чи обов'язково використовувати спеціалізовані програми? Після вивчення питання я зрозумів, що ні! Нещодавно натрапив на цікаву утиліту, що виробляє резервне копіювання інформації будь-якого характеру. Це і листування в соціальних мережах. Для установки прослуховування на мобільний телефон ваш недоброзичливець цілком міг би скористатися і подібною програмою. Але зовсім не важливо, який саме! Такі утиліти створюються з благими намірами, а як їх використовувати - залежить від конкретної людини.

У мобільник під управлінням Android знадобилося встановити невеликий додаток, а потім зробити налаштування особистого кабінету користувача. Вся процедура зайняла кілька хвилин. Через пару годин в особистому кабінеті, розташованому на окремому сайті, почала з'являтися інформація з мого мобільника. Працює! Щоб ніхто не зміг встановлювати прослуховування на ваш стільниковий телефон, рекомендується уважніше ставитися до своєї трубці, не залишати її без нагляду, не передавати в руки малознайомих людей. Особливо це стосується офісних працівників, поряд з якими можуть бути сторонні громадяни.

Нижче я помістив невелике відео, яке розповідає про встановлення програми і про всієї подальшої налаштуванні даного сервісу. Користуюся резервним копіюванням тепер постійно, на випадок ймовірної втрати важливої ​​інформації. Від втрати мобільника ніхто не застрахований! Нагадаю лише, що встановлювати таке ПЗ не слід в чужі мобільні телефони! Власнику пристрою такі втручання в особисте життя навряд чи б сподобалися. Спробуйте поставити себе на його місце!

Комментариев: 8 на “Установка прослуховування в мобільний телефон

  1. я своїй дитині маленькому програму поставила. тепер можу відслідковувати, де знаходиться малюк! все добре працює, купа функцій, та й налаштувала швидко.

    1. А в трубці РУТ-права встановлені? Може тому і не йде. Звичайну постав, там функції майже ті ж самі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.