Як зробити запис телефонної розмови?

12110102 Добрий день, шановний читачу ! Перед вами нова замітка на тему мобільної безпеки, подібним матеріалом я частенько будуть ділитися в цьому блозі. Мій особистий досвід дуже обширний, хочеться донести його до читачів, що піклуються про збереження особистої інформації! Розповім вам докладніше про те, як зробити запис телефонної розмови. Також даються корисні поради на тему збереження власних даних і розмов. Для цього є безліч різноманітних методик. В кінці статті буде поміщено корисне відео, обов'язково подивіться і його теж.

Отже, почнемо з азів. З технічної точки зору, як зробити запис телефонної розмови? Подібними можливості мають різні спецслужби, які постійно провідять прослушку абонентів стільникових мереж. Уберегтися від цього практично неможливо, оскільки (на вимогу суду) правоохоронним органам буде надана будь-яка наявна інформація. Мобільні оператори збирають дані про своїх абонентів, це всім відомо. Якщо ж ви не є злісним порушником закону, то подібне навряд чи вам загрожує. Всіх прослухати неможливо, та й немає в цьому необхідності.

А чи можна зробити запис вашої телефонної розмови сторонній людині, скориставшись якимось спеціальним додатком? Я вирішив пошукати в Мережі мобільні програми, які відкривають такі можливості. Спочатку це не здавалося чимось фантастичним. У пошукових системах такий софт зустрічається повсюдно, їм вже давно нікого не здивувати. Але чи працюють такі програми на практиці? Я переглянув масу додатків і прийшов до негативного висновку! Ні, якісних програм мені так і не зустрілося. Зате було дуже багато вірусів і лохотрону, на який краще не витрачати особистий час.

Другим етапом пошуків було вивчення сервісів, здатних здійснювати віддалене копіювання корисної інформації. Натрапив на цікавий сервіс, для роботи якого в мобільник на Android буде потрібно встановити спеціальне ПЗ. Про його установку я навіть записав спеціальний ролик, відео дивіться після статті. Відразу ця програма не дала мені відповідь на питання, як організувати запис телефонних розмов, проте я прийшов до ряду цікавих висновків.

Сам додаток збирає інформацію з мобільника, пересилає її на сервер, а потім її зручно переглядати через особистий кабінет на сайті. Є підтримка відправки архівів по Wi-Fi, що особисто я вважаю чудовим рішенням. Є не тільки записи телефонних розмов, але також і листування з різних соціальних мереж. Універсальна програма, прекрасно виконує всі потрібні завдання.

У підсумку виходить цікавий висновок: для того, щоб організовувати записи телефонних розмов, достатньо скористатися і такою простою програмою. Але не важливо, якої саме! Антивіруси виявляти її не стануть, а захист від видалення ускладнить очистку пам'яті смартфона. Тому варто бути пильними, не залишаючи власний мобільник без нагляду, і не передаючи його в чужі руки, особливо якщо в людях ви до кінця не впевнені.

Що стосується описаного вище сервісу, мені все сподобалося. Записав відео про його налаштування, дивіться відразу після статті. Але не ставте подібні програми в чужі мобільники! Власникам телефонів таке втручання в особисте життя напевно не сподобалося б!

Комментариев: 10 на “Як зробити запис телефонної розмови?

  1. Давно хотіла знайти таку програму. Але попадалася нісенітниця. А це і справді діє, як обіцяють, все виходить!

  2. Працює додаток! Здивований, якщо чесно. Тепер багато цікавих речей зможу дізнатися.

  3. Якщо в смартфоні кілька сім-карт, треба буде кілька разів реєструватися? Або там відразу з усіх карт інформація збирається?

    1. привіт. так, я перевірив — будуть з усіх збиратися дані, повторно Регал ніде не треба! як я зрозумів, прога прив’язується до телефону, а не до sim-картами

  4. працює!скачала собі, сиджу вивчаю!і запис дзвінків є, і смс, і вконтакте, і багато іншого!

  5. Чула від подруги. Каже що хороша річ. Думаю треба й собі спробувати поставити, раптом стати в нагоді.

  6. Спочатку не розібралася, що і куди, але тепер все зрозуміло. Класна штука, може муженьку її поставити?)))

    1. Звичайно працює! Рідкісний виняток, коли на якийсь трубці не йде. Випробуйте самі, посилання у відео під статтею є.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.