Як включити прослуховування телефону?

011

Доброго часу доби, шановний читачу! Перед вами замітка в моєму особистому блозі по мобільній безпеці, де я частенько буду ділитися власними досвідом та корисними спостереженнями. У даній статті ви дізнаєтеся про те, як включити прослуховування телефону. Наприкінці матеріалу знайдете невеликий ролик у форматі відео, який буде присвячений одну цікаву програму. Про неї я розповім трохи нижче.

Зовсім недавно мене зацікавило, як можуть включити прослуховування телефону спецслужби? Всім відомий скандал з Едвардом Сноуденом, який зумів викрити програму «Призма», практикуемую ЦРУ. Розвідка США виробляла шпигунство за багатьма громадянами країни, у тому числі і що знаходяться далеко за її межами. Все носило нелегальний характер, не вимагало санкцій суду. Чи аналогічні прослушки в інших державах? А у нас? Безумовно, є. Але звичайною людиною мало хто цікавитися буде, якщо ви не кримінальний авторитет, і не відомий політик.

Вивчаючи питання про те, як включити прослуховування телефону, я зрозумів, що урядовим структурам ніяких програм і не потрібно. У них напевно є доступ до всіх архівів мобільних операторів, що робить стеження простим і зручним справою. Захиститися від цього майже ніяк не можна, хіба що часто SIM-карти міняти. А що можна сказати про рядових зловмисників, які вирішили проникнути в конфіденційні дані іншої людини? Я вирішив пошукати в Інтернеті програми для прослуховування телефону, включити цю опцію можна було б різними способами. І повністю розчарувався в даному питанні, оскільки реально працюючого софта в Мережі немає. Зате багато лохотрону і сумнівного змісту додатків.

Було дуже цікаво, як підключити телефон на прослушку без спеціалізованих пристроїв. А чи може зловмисник використовувати для прослуховування телефону більш прості і доступні рішення? Наприклад, якісь службові утиліти! Саме вони і стали другим етапом моїх пошуків. Натрапив на цікавий сервіс, що складається з сайту і програми для смартфона на Android. Додаток встановлюється і настроюється, а потім поступово починає пересилати дані з телефону. Це і листування з соціальних мереж, і записи розмов. Сервіс створювався для резервного копіювання інформації, що в ряді випадку може бути дуже корисним рішенням.

Я уважно протестував додаток, вивчав методи відправки, переглядав архіви з особистого кабінету користувача. Все дійсно працює! Отже, якщо зловмисник буде вивчати, як підключити телефон на прослуховування, йому не обов'язково використовувати спеціалізовані програми! Уявіть собі самі, що описаний вище сервіс (але який саме - не важливо) хтось поставить в ваш мобільник. Цілком очевидно, що жоден антивірус блокувати подібну загрозу не стане, оскільки в програмі вірусів немає. Лише від користувача залежить, як саме буде використовуватися та чи інша службова утиліта.

І остання порада, який хочеться вам дати - будьте пильні! Не передавайте свій мобільний пристрій в руки малознайомих людей. Та й в офісі без нагляду мобільник краще не залишати. А якщо й відходите від місця - обов'язково включайте екран блокування, зняти який можна тільки після введення коду, або графічного ключа. Це стане додатковим гарантом безпеки.

Нижче подивіться відео, яке описує процес налаштування сервісу. Я розповім там про все в деталях, якщо вам хочеться випробувати дане рішення для резервного копіювання важливої ​​інформації. Залишається лише нагадати, що встановлювати подібний софт не слід в чужий мобільний телефон! Власнику пристрою подібне втручання в особисте життя навряд чи б сподобалося!

Комментариев: 11 на “Як включити прослуховування телефону?

 1. Зацікавила мене ця штука. Знайомий скинув) Дивно — але все запускається! І листування з соц мереж пересилається в особистий кабінет. Ще GPS показує місце розташування телефону. Зручно на випадок крадіжки мобільника.

 2. Підкажіть будь ласка, я все за інструкцією як на відео робила, але нічого в особистому кабінеті не з’являється. Де може бути помилка?

  1. або в телефоні інет вимкнений, або просто почекати потрібно. у мене інформація стала з’являтися через три години після установки … деякі люди пишуть, що буває і швидше … та й не у всіх мобільниках програма може сама інет врубать

 3. Вирішила спробувати скачала собі на телефон LG E615 все прекрасно працює)))))

 4. Я спочатку думала, що це маячня якась, і звичайному користувачеві такі програми недоступні. А виявилося, що все працює!

 5. Поставила собі таку програму, подруга порадила, всі вихідні баловалась. Прикольна штука

 6. Намагалася поставити собі цю програму, довго і наполегливо мучилася, хотіла плюнути, але тепер я сама вмію її ставити. Зауважень до її роботи немає!)))

 7. Здравствуйте! А тут можна Фейсбук і вконтакте віддалено читати? І інші соціалки, типу Твіттера ???)) Заздалегідь дякую за відповіді.

  1. Віддалено? Ну, спочатку треба встановити програму в телефон. А потім в особистому кабінеті буде збиратися переписка. Це ж софт для резервного копіювання. Відео після статті подивіться, дізнаєтеся всі подробиці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.