Як працює прослуховування мобільного телефону?

1411574029_1

Доброго часу доби, шановний читачу! Ви знаходитесь в моєму персональному блозі, де розглядатимуться актуальні питання по мобільной безпеці. У нашу епоху телефон перестав бути простим засобом зв'язку, перетворившись на складне багатофункціональний пристрій. Часто його використовують для ділового спілкування і службових листувань, але чи безпечно це? Як працює прослуховування мобільного телефону? Чи може зловмисник отримати доступ до будь-якої конфіденційної інформації, скориставшись якимись програмами? Про це і поговоримо в статті. Після тексту буде корисне відео.

Я давно зацікавився цією темою, оскільки сам використовую мобільник для спілкування з колегами. Дуже часто під час розмови потрібно передавати конфіденційну інформацію, доступ до якої з боку сторонніх осіб хочеться обмежити. Відразу відкинув версію про те, що буде використовуватися якийсь фізичний жучок. Подібні пристрої у вільному продажу не зустрічаються, ними користуються лише спецслужби. Залишається вивчити програмні рішення, які легко знаходяться в пошукових системах. Але чи працює цей софт? Я переглянув величезну кількість тематичних додатків, попадався лише один лохотрон! Ставити такі програми в мобільник небезпечно, адже є ризик зараження вірусами. Більшість ПЗ просто не працювало.

Але зупинятися на цьому мені не хотілося. Тоді на розум прийшли додатки для резервного копіювання інформації. Розповім вам зараз про найбільш універсальному і зручному. Складається з двох окремих елементів - програми для мобільника на базі Android, і сервера, використовуваного для прийому пересилається з пристрою інформації. Сервер доступний тільки тим, хто пройшов реєстрацію і налаштував пересилку з пристрою, більше ніхто доступу до файлів мати не буде! Прослуховування мобільного телефону працює побічно, оскільки можна запросити регулярну архівацію телефонних розмов, отриманих після попередньої звукозапису. Крім того, одними лише звуковими файлами справа не обмежується. Сервіс підтримує велику кількість клієнтів під соціальні мережі, що дозволяє зберігати і листування. Це ВКонтакте, Однокласники, Facebook і т.д.

Переймаючись питанням про те, як прослуховування мобільного телефону може працювати, я прийшов до висновку, що навіть прості системні програми, на кшталт описаного вище, в руках зловмисників можуть стати небезпечною зброєю! Уявіть самі ситуацію, в якій у вашу трубку хтось сторонній встановить подібну програму. Але не має значення, яку саме. Антивірусом вона палиться і блокуватися не буде, а захист від видалення завадить швидко вичистити програму з пам'яті системи.

Порада одна - будьте гранично обережні зі своїм смартфоном, намагайтеся не передавати його стороннім і малознайомим особам. Дійте акуратно і уважно, тоді безпеку спілкування ніхто не зможе порушити. Що ж стосується сервісу, про який я розповів вище, то зі своїм завданням він справляється чудово! Сподобалася мені і можливість налаштувати пересилку файлів за допомогою Wi-Fi. Це значно заощаджує мобільний трафік. Тепер настав час представити вам відео про налаштування цього сервісу, яке я записав спеціально для вас. Але не встановлюйте такі програми в чужі телефони! Навряд чи комусь це сподобалося б!

Комментариев: 10 на “Як працює прослуховування мобільного телефону?

  1. Додаток працює і це не фантастика, в записах звук чистий, без збоїв, все читає, пише, задоволений.

  2. Дуже рада, що у мене тепер є дана програма, вона багато в чому мені допоможе думаю.Буду ставити хлопцю.

  3. Не очікував, що така кльова програма існує в природі, дуже вразила. Стільки слушних функцій.

  4. Дізналася про таку програму, вирішила поставити. Поки не розчарувала, можна ставити на телефон чоловікові.

  5. Поставила заради однієї секретної справи, не розчарувала програма, всю інформацію зібрала як треба.

  6. Тепер я в курсі всього того, що мене цікавить. Хороший додаток, і місця мало займає.

  7. Дійсно все працює, а я спочатку і не повірила, поки сама не перевірила. Собі на телефон встановила. Тепер своєму хлопцеві подумую встановити.

    1. Привіт. Звіти будуть в особистому кабінеті. Відео після статті подивися, там все пояснюється.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.