Як можна зламати або прослухати чужий скайп?

jZmZDQtYj

Доброго часу доби! Перед вами мій особистий блог, де висвітлюються актуальні питання мобільної безпеки. Чи знаєте ви, як прослухати чужий скайп? Чи вмієте ви правильно захищати конфіденційну інформацію у своєму телефоні? У статті розглянемо все в деталях. А в завершенні матеріалу знайдете цікаве відео, безпосередньо відноситься до теми обговорення. Якщо не хочете читати весь текст, відразу переходьте туди.

Щоб дізнатися про те, як прослухати чужий скайп, я вирішив переглянути різні ресурси в Інтернеті, перевірити різноманітні програми, пошукати реально працюючи додатки для злому. А чи існують такі програми? Я переконався в тому, що їх немає! Дуже багато лохотрону, що крадуть особисту інформацію троянів, різних вірусів. Намагайтеся не встановлювати програми з невідомих джерел, а також регулярно оновлюйте мобільний антивірус. Мій висновок негативний: для прослуховування чужого скайпу спеціальних програм немає.

Про прослуховуванні чужого скайпу написано чимало статей, наведені різні способи, але програма спочатку дуже добре захищена, інформація в ній шифрується. Але чи є більш прості способи, якими можуть скористатися зловмисники? Так, кілька є. Наприклад, застосовуючи програму для резервного копіювання інформації! Але не має значення, який саме додаток. Ось і я недавно натрапив на прекрасний сервіс, що дозволяє пересилати інформацію на віддалений сервер. Звідти вона доступна користувачеві в особистому кабінеті. Я перевіряв працездатність на різних пристроях. Потрібен лише доступ в Інтернет - без питань все працює!

Ось і уявіть собі: людина вирішила дізнатися, як зламати чужий скайп, а потім поставив вам якийсь додаток в телефон. У таємниці і без вашого відома. Чи будуть лаятися антивіруси на таку програму? Ні, це не шкідливе ПЗ, а корисна службова утиліта. Сфера її використання залежить від конкретної людини. Що ще мені сподобалося в описаному вище сервісі, так це підтримка великої кількості клієнтів для мобільних додатків. І не тільки Skype, але і інших популярних месенджерів, і навіть соціальних мереж! Аналогів я дійсно ніде не зустрічав.

Тому моя вам порада: не залишайте мобільники без нагляду, регулярно ставте блокування екрану, не передавайте смартфон малознайомим людям! Тоді безпеку і конфіденційність залишаться на максимально високому рівні. А ось описаний сервіс прекрасно підходить для регулярного резервного копіювання даних. Особисто я став більш уважно ставитися до свого мобільного пристрою, оскільки часто використовую його для службового листування з співробітниками по роботі. Далі буде відео, де я в деталях розберу питання встановлення і налаштування програми. Але в чужі мобільники такий софт ставити не слід! Власнику пристрою це напевно не сподобалося б.

Комментариев: 9 на “Як можна зламати або прослухати чужий скайп?

      1. Дивлячись які фичи потрібні .. ролик після статті подивіться, там сайт зазначений і всі відмінності теж … та й Root не на всіх телефонах поставити можна .. зате звичайна версія на будь-якому Андроїд піде, я на трьох своїх трубках тестував ..

  1. Дивовижна річ, працює на 100%. Вся інформація збирається на моєму телефоні, купа функцій.

  2. Я не знаю не одного додаток, що так просто надавало переписку. Просто знахідка.

  3. Потрібно було прочитати одну переписку в скайпі і я подумав, що було б непогано знайти таку програму. Почав шукати і потрапляв на розводи, поки не натрапив на цю статтю. Додаток дійсно працює.

  4. Нещодавно встановив працює більше місяця, програма не вилітає, телефон з нею не гальмує.

  5. Прикольна штука, пару днів юзаю. Струм не відразу листування прилітає, доводиться чекати, але в цілому — все норм.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.