Обладнання для прослуховування телефону

5946_uchimsya_provodit_telefonnye_peregovory Доброго часу доби, відвідувач мого персонального блогу! Кожен читач знайде тут щось цікаве для себе, а сьогодні мова піде про обладнання для прослушки телефона. В кінці статті приведу ряд корисних порад, щоб кожен поліпшив безпеку власних конфіденційних даних. Також після тексту я розмістив один цікавий відеоролик, обов'язково подивіться його!

Питання безпеки мобільних пристроїв цікавлять мене вже досить давно, тому поспішаю поділитися накопичилася досвідом. Вперше розуміння того, що обладнанням для прослуховування телефону міг би скористатися проти мене зловмисник, виникло після початку спілкування з колегами по роботі за допомогою соціальних мереж. Мобільник ідеально підходить для портативної листування, а мобільні клієнти здалися досить зручними. Але ось гарантії безпеки не було ніякої!

Розглядати обладнання для прослушки стільникових телефонів я почав з вивчення програмних аналогів в мережі Інтернет, оскільки реальні фізичні пристрої у вільному продажу ніде не зустрічаються. Та й користуються ними виключно представники спецслужб, звичайній людині таке обладнання не знайти. Після тривалих пошуків виявилось, що реально працюючих додатків з такими функціями просто не існує! Мені зустрічалося багато різного лохотрону, троянів, вірусів, але нічого функціонального.

Зате знайшов цікавий сервіс, створений для регулярного копіювання важливої ​​інформації з пам'яті вашого мобільного пристрою. Нічого подібного раніше не зустрічав, а практичне застосування подібної утиліті знайшлося досить швидко. Сам сервіс складається з робочого кабінету користувача, розташованого на окремому сайті, і програми під Android. Встановлення та налаштування займає кілька хвилин, весь процес я описав у відеоролику, який ви зможете подивитися після даної статті.

А чи може використовуватися подібний софт в якості обладнання для прослуховування мобільного телефону? І не важливо, про який саме програмою зараз йде мова! Так, зловмисники можуть спробувати використати такі утиліти! Сервіс створений для копіювання інформації, але ж подібний додаток хтось може встановити і в ваш особистий телефон! Подумайте про це.

Отже, підіб'ємо підсумки вивчення цієї теми. Це обладнання для прослушки мобільного телефону навряд чи вийде знайти, але є непрямі методи прослуховування дзвінків. Тому раджу вам не залишати свою трубку без нагляду, щоб ніхто в нього не заліз. Особливо це стосується офісних співробітників, доступ до робочого місця яких може бути у сторонніх людей.

Нижче буде відео про те, як встановлювати і налаштовувати сервіс для резервного копіювання. Обов'язково подивіться його, якщо дана стаття вас зацікавила! Залишається лише нагадати, що інсталювати подібні додатки в чужі телефони можна! Жодному власнику мобільного пристрою подібне втручання в особисте життя не сподобалося б.

Комментариев: 6 на “Обладнання для прослуховування телефону

  1. Я налаштувала передачу даних по Wi-Fi і регулярно, кожні кілька хвилин. Підкажіть, це сильно акумулятор витрачати буде? І скільки трафіку приблизно на місяць піде? Заздалегідь дякую за допомогу)

    1. Наверн краще рідше дані передавати. У мене раз на годину відправляються. Витрата батареї виріс на 10-15%. Дурниця коротше, майже не впливає!

  2. мені знайомий цю програму порадив — потрібно було свої розмови з клієнтами писати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.