Корпоративне прослуховування телефонів

shutterstock Добрий день! Ви знаходитесь на сайті, який є моїм персональним блогом! Тут я детально розбираю різні питання, пов'язані з мобільною безпекою. Сьогодні ми з вами побачимо, наскільки серйозною загрозою може стати корпоративна прослушка телефонів. Хто використовує її? Як уберегтися від цього? Відповіді у статті нижче. Розумію, що не всім захочеться читати весь текст до кінця, тому можете відразу перейти до закінчення статті, де буде цікаве відео з тієї ж теми.

Отже, хто може займатися корпоративним прослуховуванням телефону? Багато керівників турбуються цим, як і охоронні відомства підприємства. Найчастіше співробітникам видаються спеціальні мобільники, всі дії з яких фіксуються службою безпеки. Це не є порушенням будь-якого закону, якщо контроль здійснюється в робочий час, а в телефоні не міститься особистої інформації громадянина. Аналогічно цим можуть скористатися і спецслужби. Наприклад, що підозрюють одержання хабара співробітниками компанії.

А чи існують програми для корпоративного прослуховування телефону, доступні кожному? Я вирішив пошукати подібні додатки в Інтернеті, для цього довелося переглянути величезну кількість різних ресурсів. В результаті зрозумів, що таких додатків просто немає! Зате дуже багато лохотрону і сумнівного софта, з яким навіть зв'язуватися не хочеться. Несподівано я натрапив на цікавий сервіс, про нього нижче розповім.

І хоча безпосередньо прослуховувати корпоративні телефони через такий додаток можна, певні можливості для зловмисників такі службові утиліти все одно відкривають. Про все по порядку. Спочатку я поставив в мобільник програму під Андроїд, яка збирає і відсилає дані на віддалений сервер. Це не тільки телефонні розмови, але й текстові листування з різних соціальних мереж. Зручне рішення для резервного копіювання інформації, оскільки завжди є невеликий шанс того, що мобільник ви втратите, або SIM-карта кудись пропаде.

Сподобалася можливість відправлення файлів за допомогою мережі Wi-Fi, оскільки тоді і мобільний трафік витрачати не буде потрібно. Універсальність сервісу теж вразила, в ньому є підтримка зчитування історії повідомлень SMS / MMS, а також листувань з усіх популярних соціалок і меседжер. Я не збирався прослуховувати корпоративний телефон своїх співробітників, а ось власну інформацію хочеться тримати в надійному місці.

Прийшов до висновку про те, що мобільник не варто передавати стороннім людям. Адже якщо подібний сервіс, начебто описаного вище, хтось поставить в мій мобільник, ця людина зможе багато чого довідатися. Але не важливо, який саме виявиться програма, важливо лише розуміти загальний принцип роботи таких службових утиліт. Тому просто будьте пильні!

А що стосується описаного вище сервісного рішення, я записав відео з налаштування та встановлення програми. Воно відразу після статті. Тільки не потрібно встановлювати такі програми в чужі мобільники, використовуйте зі своїми. Власнику смартфона такі посягання на особисте життя не сподобаються напевно!

Комментариев: 9 на “Корпоративне прослуховування телефонів

  1. Виявляється, я не все знав про нові технології … точніше знав, але не думав що все так просто!

  2. Зіткнулася з такою проблемою. Начебто все працює, але листування і дзвінки не все видно в особистому кабінеті. Чому? І довго взагалі чекати треба, поки інформація оновиться?

  3. Прикольна програма, думав, що розлучення, але ні. Всі прекрасно працює, можна поугорать над знайомими.)))

  4. Ніколи не думав, що мені таке знадобитися, але по роботі доводитися і не таке робити.
    Користуюся цією програмою, вона працює стабільно, рекомендую!

  5. Нормальна штука, не думав що до такого прогрес дійде)))) Можна пожартувати над друзями)

  6. Здравствуйте! А можна цю програму поставити синові? Дитині 10 років.

    1. Привіт. Я так і зробив сам. Просто пояснив йому, що батькам важливо знати про дитину. Де знаходиться, з ким спілкується та інше … Тому ставте сміливо, просто поставте малюка до відома.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.