Чи можуть прослуховувати телефони МТС?

man-angry-cell-phone -5 Вітаю вас, шановний читачу, на сторінках свого персонального блогу про мобільну безпеку! У наш час конфіденційність особистих даних має величезне значення, кожному хочеться захистити свою переписку і розмови від доступу з боку сторонніх осіб. Чи існує у МТС можливість прослуховування телефону користувачів? Чи може будь-який бажаючий отримати доступ до таких діалогів абонентів? Відповідь знайдете в цій статті, а завершиться матеріал корисним відео, яке я спеціально для вас і записував.

Оскільки у оператора мтс прослуховування телефонів безпосередньо доступно тільки спецслужбам, такого способу перехоплення розмов можна не побоюватися. Навряд чи ваші конкуренти по бізнесу, або просто недоброзичливці, зуміють отримати відповідну постанову суду. Залишаються лише програмні аналоги, але чи існує такий софт для телефонів? Я вирішив пошукати програми в Інтернеті, переглянув величезну кількість тематичних ресурсів. Багато лохотрону і вірусів попадалося, а от нічого реально працюючого не знайшов!

А що якщо прослуховувати МТС телефони можна іншими шляхами? Натрапив недавно на цікаву програму, що дозволяє створювати резервну копію інформації з мобільного телефону, пересилаючи її на віддалений сервер. Там розташовується особистий кабінет користувача, в якому можна вивчати зібрані відомості допомогою будь-якого пристрою з виходом в Інтернет. Я перевіряв і з планшета, і з ноутбука, і з другого смартфона. Від конкретного оператора мобільного зв'язку тут нічого не залежить, програмно підтримуються всі смартфони на базі Android. Сподобалася і можливість пересилки інформації по Wi-Fi, щоб не витрачати 3G-трафік.

Крім прослуховування розмов після попередньої звукозапису, підтримується і перехоплення повідомлень з різних соціальних мереж. Список досить значний, що і робить даний сервіс унікальним! Аналогів я не зустрічав. Тепер не доводиться побоюватися за збереження даних, адже завжди є ризик втратити мобільник. Залишається лише налаштувати регулярне резервне копіювання. Тепер уявіть собі ситуацію, в якій подібний додаток хтось в таємниці встановить в ваш мобільник! Антивіруси не стануть його блокувати, оскільки це всього лише службова утиліта, а як їй користуватися - залежить лише від людини. Та й ярлик в налаштуваннях можна приховати, як і захистити програму від видалення.

Тому будьте уважні, не залишайте свої мобільники без нагляду. Намагайтеся завжди носити телефон з собою, навіть якщо плануєте відлучитися з робочого місця на кілька хвилин. Якщо ж описаний вище сервіс вас зацікавив, то після цієї статті буде цікаве відео. У ньому я детально розгляну питання установки і налаштування. Але пам'ятайте, що ставити такі програми в чужі телефони не варто! Вам би навряд чи сподобалося, якщо стороння людина поставить у ваш мобільний подібний софт.

Комментариев: 11 на “Чи можуть прослуховувати телефони МТС?

  1. Багато сайтів переглянув і тільки тут реально працюючий софт знайшов. Ставте сміливо, все працює як заявлено!

  2. Ось переглянув установку, не складна, доступно і зрозуміло все викладено. Встановив без проблем, користуюся.

  3. Поставила, не очікувала такого фантастичного результату, все працює без збоїв, раджу ставити.

  4. Мені спочатку друг розповів про цей додаток, але я не повірив. В результаті сам скачав і перевірив на однокласниках. Друг не брехав, воно працює.

  5. Зазвичай функції, які надає ця програма, доступні тільки телефонним компанія і власникам сайтів. А тут без всяких проблем звичайний обиватель інтернету може прочитати листування. Неймовірно.

  6. Установка не складна, пішла швидко, оперативки не багато треба, пам’яті мало займає, хороша штука.

  7. Ну нарешті то з’явилося реально хороший додаток !!! Навіть мій «древній» телефон його підтримує.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.